کد خبر: 833602 A

حسینی خبر داد:

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از برگزاری سی و دومین اجلاس خانه صنعت و معدن کشور به میزبانی استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش  خبرنگار ایلنا از مشهد، حسن حسینی نایب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، از بررسی و واکاوی مشکلات و موانع پیش روی صنعت و معدن در این اجلاسیه ملی خبر داد و اظهار کرد: از وزیر صنعت برای حضور در این اجلاسیه دعوت شده است. همچنین احتمال حضور معاونین وزیر و برخی مسوولان کشور در این اجلاسیه وجود دارد.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی  با اشاره به مشکلات پیش روی فعالان صنعت و معدن در کشور تصریح کرد: مسوولان کشور باید چاره ای برای مشکلات فعالان تولید بیاندیشند.

حسینی اظهار کرد: از زمانی که تحریم‌ها برقرار شد، روزی نبود که شوکی به تولیدکننده‌ها و فعالان اقتصادی وارد نشود، برخی شوک‌ها ما را به کما می‌برد اما با توجه به اینکه همکاران ما در بخش خصوصی به این مسایل عادت داشتند، توانستند مقاومت کنند.

وی با انتقاد از عدم وحدت رویه در برخی مسائل داخلی خاطرنشان کرد: باید در مسائل داخلی به یک اتحاد و انسجام درونی برسیم تا لااقل اثرات تحریم خفیف تر شود.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی در خاتمه در پاسخ به پرسشی در خصوص برنامه های جانبی اجلاسیه سی و دوم خانه های صنعت و معدن کشور گفت: بررسی چالش‌ها و مشکلات، معرفی ظرفیت ها، توانمندی های صنعتی و معدنی استان و…از جمله برنامه های جانبی این اجلاسیه است.

گفتنی است این همایش با حضور جمعی از مقامات عالی بخش های دولتی و خصوصی و نیز صنعت گران و کارشناسان ۲۲ و ۲۳ آبان ماه در مشهد برگزار می شود.

خراسان رضوی صنعت معدن و تجارت صنعت و معدن مشهد خانه صنعت و معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر