کد خبر: 832620 A

معاون مدیریت حمل و نقل بار شهرداری بندرعباس:

معاون برنامه ریزی و نظارت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: مشکل حمل و نقل عمومی روستاهای چهچکور و آبشورک را انجام داده است.

به گزارش ایلنا، پیمان امانی با اشاره به انتشار گزارش خبری از صحبت‌های یکی از ساکنین روستایی مبنی بر نبود اتوبوس و بی‌نظمی در تردد آن که باعث سلب آرامش برای مردم شده، خاطر نشان کرد: لازم به ذکر است که سرویس دهی ایاب و ذهاب به روستاهای حاشیه ای شرق بندرعباس در حالی انجام می‌شود که از لحاظ قانونی اختصاص اتوبوس درون شهری به توابع شهرها بر عهده سازمان حمل و نقل نیست.

وی ادامه داد: از طرفی استارت ساعت شروع کار سرویس روستای چهچکور و آبشورک از ساعت اولیه صبح و پیش از باز شدن ادارات، مدارس و دانشگاه ها بوده و تا ساعاتی از شب کار خدمات دهی و جابجایی مسافرین را انجام می دهند.

 امانی تصریح کرد: اتوبوس نیز مانند هر وسیله نقلیه دیگری نیاز به تعمیر و نگهداری دارد و با توجه به اصطلاک بالای این اتوبوس ها و طی مسیرهای طولانی در هوای شرجی و نصب سرعتگیرهای غیر استاندارد در مسیر، این آسیب دیدگی تشدید شده و چه بسا چند روز تعمیر آن طول بکشد.

 معاونت برنامه ریزی و نظارت اظهار کرد:  دو دستگاه اتوبوس به روستاهای چهچکور و آبشورک به دلیل نزدیکی به شهر،  تسریع در تردد و رفاه حال مردم این بخش اختصاص داده شده است.

شایان ذکر است، اتوبوس های درون شهری خط گلشهر و میدان دفاع مقدس پوشش لازم را از مبادی ورودی شرقی شهر بندرعباس را انجام می دهند.

استاندارد حمل و نقل حمل و نقل عمومی شهرداری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر