کد خبر: 832200 A

معاون استانداری مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و رئیس کمیته آموزش ستاد انتخابات استان البرز گفت: استاندار البرز با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد مشارکت حداکثری و برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات بطور جد پیگیر این حوزه هستند و در همین راستا کمیته آموزش ستاد انتخابات تشکیل و جلسات آن بطور مستمر برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور در اولین جلسه کمیته آموزش ستاد انتخابات مجلس شورای اسلامی استان البرز افزود: مردم سالاری دینی و مشارکت مردمی  پشتوانه و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

وی تاکید کرد: مسئولان و مدیران استان به عنوان کارگزاران نظام برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات شهروندان در راستای مقبولیت و رضایتمندی نظام جمهوری اسلامی وظیفه ای سنگین و مهم بر عهده دارند. 

معاون  هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: استاندار محترم با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مورد مشارکت حداکثری و برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات بطور جد پیگیر اقدامات و تصمیمات اتخاذ شده در این حوزه هستند و در همین راستا کمیته آموزش ستاد انتخابات تشکیل و جلسات آن بطور مستمر برگزار خواهد شد. 

وی با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تنها با تلاش و همکاری دستگاه های متولی، میسر است تصریح کرد: نمود واقعی مقاومت مردم در برابر اعمال تحریم های ظالمانه از سوی استکبار جهانی با مشارکت حداکثری در انتخابات متجلی می شود. 

درویش پور عنوان کرد: برگزاری سالم  انتخابات و تامین امنیت  مستلزم اشراف و تسلط کامل در حیطه مسئولیت دستگاه های متولی است. 

معاون  هماهنگی امور عمرانی تصریح کرد: با اتخاذ تصمیمات و برنامه ریزی مشخص و منظم می توان انتخاباتی متمایز و متفاوت با محوریت مشارکت حداکثری برگزار نمود. 

وی خاطر نشان کرد: انتخابات، حوزه ای پیچیده و حائز اهمیت است که نیازمند برگزاری دوره های آموزشی برای تمامی دست اندرکاران به منظور برگزاری انتخاباتی سالم و ایمن است.  

درویش پور گفت: کارگاه های آموزشی باید در 3 سطح مسئولان و کارشناسان فرمانداری ها و بخشداری ها، کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات بر اساس سرفصل های مرتبط با این حوزه و عوامل اجرایی و مسئولان شعب اخذ رای برگزار شود. 

وی ادامه داد: علاوه بر برگزاری این دوره، ارسال پیام های آموزشی بطور روزانه  به تمام مسئولان برگزاری انتخابات در دستور کار قرار گیرد. 

معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: بطور قطع مردم ذی نفع اصلی انتخابات محسوب می شوند و باید تولید محتوای آموزشی و تبلیغی در راستای اطلاع رسانی و آموزش شهروندان با همکاری رسانه ملی و مطبوعات انجام پذیرد. 

وی تاکید کرد:بعد از قطعی شدن اسامی نامزدها  جلسات توجیهی برای نامزدهای انتخاباتی برگزار شود.

درویش پور اشاره کرد: تمهیدات لازم برای تشکیل مرکز پاسخگویی به ابهامات، مشکلات و سوالات پیش آمده در روز اخذ رای اندیشیده شود. 

وی افزود: انتظار می رود با همکاری و تعامل کامل تمامی دستگاه های اجرایی و با بکارگیری کلیه ظرفیت ها و امکانات، شاهد برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات و حضور حداکثری مردم عزیز استان باشیم. 

در پایان جلسه طی احکامی از سوی استاندار البرز اعضا کمیته آموزش ستاد انتخابات استان مشخص شدند.

 

انتخابات مجلس شورای اسلامی معاون استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر