کد خبر: 832196 A

امینی فر مطرح کرد؛

مسئول قرارگاه تاکتیکی فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) گفت: فضای مجازی جایگاه طرح اختلافات و کینه های شخصی نیست و سالم سازی فضای مجازی نیز به معنای بستن این فضا نیست.

به گزارش خبر نگار ایلنا از گناباد، عبدالله امینی فر در همایش فعالان مجازی بسیج شهرستان گناباد گفت: دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با برنامه ریزی و هزینه در فضای مجازی، حضور جوانان در این فضا را هدف گرفته تا اصل نظام و ارزشها و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند.

امینی فر ادامه داد :بحث سالم سازی فضای مجازی به معنای بستن این فضا نیست ،عده ای از افراد و دولتیان یا مردم عادی از سالم سازی بستر فضای مجازی به معنای مسدود کردن و بستن این فضا تعبیر کرده و فضای مجازی را به بزرگراهی شبیه کرده اند و بر ارائه طرحها و برنامه ها جهت سالم سازی این فضا خط بطلان میکشند.

وی تصریح کرد:مقام معظم رهبری تاکید بر انجام کار تشکیلاتی در فضای مجازی دارند ، فضای مجازی زمین دشمن است و نباید اختلافات و کینه های شخصی در این فضا مطرح شود چه بسا که زمینه را در جهت سوء استفاده از اختلافات شخصی برای دشمن فراهم کرده و ما را از اهداف اصلی در این فضا دور میکند.

مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا (ع) تاکید کرد: کار در فضای مجازی باید زنجیره ای و با نظم و هدف مشترک دنبال شود و به ارزشهای مشترک در این فضا احترام بگذاریم .

امینی فر گفت:فضای مجازی ، نباید به فضای جنگی و تسویه حساب شخصی تبدیل شود بلکه این فضا باید برای استفاده عموم مردم ، سالم سازی شده و به استناد برخی افراد اگر در بزرگراه فضای مجازی ، سد معبر و مشکلاتی وجود دارد این موانع باید رفع گردد تا بستری مناسب برای اهداف متعالی باشد.

سرهنگ ابراهیم زاده فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان گناباد نیز در گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج شهرستان گناباد ضمن تاکید بر اهمیت حضور جوانان و نوجوانان در این فضا گفت: دشمنان انقلاب ، جوانان و نوجوانان ما را نشانه گرفته اند.

وی ادامه داد: در اهمیت فضای مجازی همین بس که مقام معظم رهبری می فرمایند اگر رهبر نبودم مسئول فضای مجازی می شدم .

ابراهیم زاده گفت :استکبار جهانی با استعمار کشورهای دیگر اهداف خود را اجرایی کرده و با نشانه گرفتن جوانان و با هدف براندازی اسلام و‌ نظام جمهوری در فضای مجازی هزینه میکند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گناباد تصریح ‌کرد: چشم امید ایران ، به‌ مردم و‌ خصوصا جوانان است ،جوانانی که با مقاومت و اقتصاد مقاومتی سیلی محکمی به کشورهای غربی و انگلیس زدند و امروز این کشورها در برابر قدرت علمی و‌ اقتصادی این جوانان به زانو در آمده اند.

وی گفت: جوانان و نوجوانان ایران باید آگاه باشند و بدانند انگلیس، فرانسه و آمریکا به این دلیل در فضای مجازی آشوب می کنند چون ضربه شدیدی به آنها وارد کرده ایم ،ضربه ای که آنها را ملزم کرده تمام توان خود را برای رسیدن به اهدافشان در فضای مجازی به کار گیرند.

امام رضا انقلاب بسیج فضای مجازی نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر