کد خبر: 832187 A

سرهنگ زارع سرپرست پلیس راهور یزد، از اعمال ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به میدان امیر چقماق در مراسم استقبال از سفر رئیس جمهوری به استان خبر داد و گفت: به منظور برگزاری هرچه باشکوه برگزار شدن سفر رئیس جمهوری به استان یزد، ممنوعیت و محدودیت تردد در مسیرهای منتهی به میدان امیرچقماق یزد اجرا می شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ زارع، سرپرست پلیس راهور  یزد، از اعمال ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی در مسیرهای منتهی به میدان امیر چقماق در مراسم استقبال از سفر رئیس جمهوری به استان خبر داد و گفت:به منظور برگزاری هرچه باشکوه برگزار شدن سفر رئیس جمهوری به استان یزد، ممنوعیت و محدودیت تردد در مسیرهای منتهی به میدان امیرچقماق یزد اجرا می شود.

تمامی مسیر های منتهی به میدان امیر چقماق از ساعت ۲۴ امشب الی ۱۱:۳۰ فردا یکشنبه ۱۹ آبان ماه کاملا مسدود و خیابان قیام از تقاطع بعثت تا چهاراه شهدا، خیابان سید گلسرخ تا میدان فهادان، خیابان امام شمالی و جنوبی  از میدان شهید بهشتی تا تقاطع شهدا و از شهدا سه راه فهادان  ممنوعیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

ممنوعیت از سه راه مهدی تا پارک وحشی، خیابان سلمان جنوبی و شمالی تا تقاطع شهدا و بلوار امامزاده اعمال می شود.

با توجه به اینکه تمامی مدارس و مغازه های مرکزی شهر یزد تعطیل خواهد بود، توقف هرگونه وسیله نقلیه در مسیر های مشخص شده تا پایان مراسم ممنوع بوده و وسایل نقلیه پارک شده در مسیرهای استقبال از سوی جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهد شد.

 

سفر روحانی به یزد محدودیت ترافیکی یزد سرپرست پلیس راهور یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر