کد خبر: 831994 A

صبح امروز صورت گرفت؛

وزیر کشور برای پیگیری سند تدوین شده توسعه کردستان و بازدید از طرح های عمرانی به این استان سفر کرده است.

به گزارش ایلنا، رحمانی فضلی وزیر کشور در بدو ورود به فرودگاه سنندج گفت: در سفر ۲ روزه به این استان بدنبال بررسی وضعیت کردستان در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف بویژه بخش اقتصادی هستیم که دولت هم توجه خوبی به آن دارد.

رحمانی فضلی پیگیری سند تدوین شده توسعه کردستان را از دیگر اهداف خود در این سفر اعلام کرد و افزود: بررسی پیشرفت این سند و برنامه ریزی جهت اقدامات لازم در خصوص مصوبات آن را نیز در دستور کار داریم.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته وحدت اضافه کرد: این هفته توفیق مسئولان را برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم در تمام نقاط کشور مضاعف‌ می‌کند.

وزیر کشور صبح امروز با استقبال استاندار ، امام جمعه سنندج ، ماموستا رستمی نماینده مردم این استان در مجلس خبرنگان رهبری، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان اجرایی به منظور ارزیابی پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای، اقتصادی و اجتماعی وارد استان کردستان شد.

وزیر کشور بە همراە مرادنیا استاندار کردستان و جمعی از مدیران استانی سپس از نواحی منفصل و پروژە‌های عمران شهری از جمله مراحل اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و تقاطع غیر همسطح توحید بازدید کرد.

شرکت در جلسە شورای توسعە استان یکی از برنامە‌های مهم و کلیدی وزیر کشور در سنندج خواهد بود کە در آن مسائل حائز اهمیتی در مباحث توسعەای مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

نشست با فعالان اقتصادی استان نیز از دیگر برنامە‌هایی است کە برای سفر ۲ روزە دکتر رحمانی فضلی تدارک دیدە شدە است.

نشست با روحانیون و شرکت در جشن بزرگ میلاد پیامبر (ص) بە مناسبت آغاز هفتە وحدت در روز یکشنبه از دیگر برنامە‌هایی خواهد بود کە با حضور وزیر کشور در شهر سنندج برگزار می‌شود.

رحمانی فضلی را در این سفر برخی از معاونان از جمله دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی، جمالی نژاد معاون عمران و توسعه شهری و روستایی و رستم وندی رئیس سازمان امور اجتماعی و مسئولان این وزارتخانه همراهی می‌کنند.

اقتصادی و اجتماعی دین وزارتخانه وزیر کشور فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر