کد خبر: 831920 A

فرماندار شهرستان تفت خبر داد:

فرماندار شهرستان تفت گفت: عملیات اجرایی پروژه بزرگ آبرسانی به روستاهای شهرستان تفت که بزرگترین پروژه آبرسانی روستایی در سطح کشور است، هم‌زمان با سفر رئیس جمهور و هیات همراه به استان یزد و با حضور وزیر نیرو آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا نوکار در جلسه هماهنگی به‌منظور تسهیل و تسریع در اجرای پروژه بزرگ آبرسانی روستایی شهرستان تفت اظهار داشت: آیین عملیات اجرایی این پروژه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با دستور رئیس‌جمهور و با حضور وزیر نیرو در یکی از روستاهای شهرستان تفت برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان تفت هدف از برگزاری این جلسه را اتخاذ تدابیر لازم به منظور تسهیل و تسریع در روند عنوان و افزود: سعی خواهد شد با برگزاری جلسات هماهنگی به‌صورت منظم و با حضور مسئولان دستگاه ذیربط موانع و مشکلات پیش روی اجرای این پروژه رفع شود تا این پروژه‌ بزرگ در زمان پیش‌بینی‌شده اجرا و به بهره‌برداری برسد.

وی به تشریح نحوه و مسیر اجرای پروژه آب‌رسانی به روستاهای شهرستان تفت پرداخت و تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ‌ بر سیصد و پنجاه‌ و پنج میلیارد تومان آغاز و با اجرای آن دویست و شصت‌ و شش روستا از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

نوکار خاطرنشان کرد: مهم‌ترین برنامه ریاست محترم در این روز دیدار مردمی با اهالی استان یزد در میدان امیرچقماق است و امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب اهالی شهرستان تفت نیز مانند گذشته حضور باشکوهی در این مراسم داشته باشند.

وی بیان داشت: حضور روستائیان شهرستان تفت در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهور تقدیری شایسته از ایشان و اعضای محترم هیئت دولت به دلیل شروع اجرای بزرگ‌ترین پروژه آب‌رسانی روستایی کشور در این شهرستان با توجه به شرایط اقتصادی سخت دولت است.

فرماندار شهرستان تفت تأکید کرد: دهیاران شهرستان اطلاع‌رسانی از سفر رئیس محترم جمهور و زمان و مکان سخنرانی در جمع اهالی استان یزد و برنامه‌ریزی و برای حضور پرشور روستائیان شهرستان در این مراسم را در دستور کار خود قرار دهند.

وی عنوان کرد: حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس‌جمهور پشتوانه‌ای برای نظام است و در این شرایطی که تحریم‌های ظالمانه دشمن مشکلات اقتصادی شدیدی برای دولت و مردم به وجود آورده است این حضور می‌تواند جواب قاطعی به دشمنان و وحدتی دوباره میان مردم و مسئولان باشد.

یزد آبرسانی تفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر