کد خبر: 831445 A

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله بزرگ قاچاق لوازم و قطعات ماشین لباسشویی با ارزش بیش از 130 میلیارد ریال در بندرعباس خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عباسعلی بهدانی‌فرد گفت: مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی شهید "میرزایی" حین کنترل خودروهای لاین خروجی از بندرعباس به 13 دستگاه کامیون بار کانتینر 40 فوت مشکوک شده که جهت بازرسی تکمیلی آنها را به داخل یگان منتقل کردند .

وی افزود : مأموران انتظامی با همکاری پلیس امنیت اقتصادی پس از بررسی دقیق خودروها مشاهده کردند که خودروها حامل قطعات نگهدارنده ماشین ظرف شویی قاچاق هستند که در این رابطه 13 دستگاه کامیون توقیف شد .

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان ، ارزش تقریبی محموله کشف شده را بیش از 130 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد : در این رابطه 13نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ بهدانی فرد خطر قاچاق را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.

فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان قاچاق قانون هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر