کد خبر: 831412 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

مدیرآموزش و پرورش شهرستان کارون با اشاره به اینکه ضرب و شتم دانش آموز و معلم شهرستان کارون فعلا در حد ادعا است، گفت: فعلا باید منتظر رای مراجع قضایی باشیم.

کاظم باقلایی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در این باره، اظهار داشت: خانواده یک دانش آموز دبستانی شهید آیت شکاره ۲ شهر کوت عبدالله شهرستان کارون مدعی شده اند که فرزندشان شنبه گذشته 11 آبان ماه از سوی معلم‌ اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته که این موضوع در فضای مجازی منتشر شده و همچنین اخبار 20:30 نیز اخبار این موضوع را منتشر کرده است.

باقلایی در مورد جزئیات این حادثه گفت: دانش آموز مدعی شده در محوطه مدرسه توسط معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته که فاقد دوربین مدار بسته بوده است.

وی، افزود: اداره آموزش و پرورش شهرستان کارون نیز از طریق مراجع ذیصلاح اقدام کرد و با تشکیل پرونده پیگیر روند قانونی حادثه است چرا که عده ای ناآگاهانه با انتشار اخباری که 50 درصد کذب است باعث تشویش اذهان عمومی شده اند.

باقلایی در ادامه گفت: معلم نیز مدعی شده فردای همان روز یکشنبه 12 آبان ماه توسط والدین این دانش آموز مورد ضرب و شتم قرار گرفته که پرونده این افراد از سوی آموزش و پرورش به مراجع قضایی شهرستان کارون ارجاع شده و تا زمان اعلام نتایج نهایی پزشکی قانونی و مراجع قضایی نمی توانیم در این زمینه به طور قطعی اظهار نظر کنیم.

معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون نیز در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: پرونده دانش آموز و معلم هر دو برای بررسی دقیق به مراجع قانونی ارجاع شده و هنوز واقعیت این دو اتفاق برای ما مبهم بوده و منتظر رای قطعی مراجع قانونی هستیم.

وی عنوان کرد: فعلا هیچ کدام از مسئولان حوزه شهری کارون تا اعلام نتایج مراجع قضایی در این باره اظهار نظری نمی توانند داشته باشند.

فرماندار کارون ادامه داد: همکاران این معلم نیز مدعی هستند که وی توسط خانواده دانش آموز مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

دانش آموز ضرب و شتم فرماندار شهرستان معلم کارون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر