کد خبر: 831333 A

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راه مازندران محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران طی امروز و فردا را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز ، چالوس ، سوادکوه ، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم و روان است، گفت: برای سهولت در آمدوشد خودروها ، محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی استان اعمال می‌شود.
 
سرهنگ قدمی افزود : منع آمد و شد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت در جاده هراز از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ امروز و فردا اعمال می شود.
 
وی گفت : ممنوعیت تردد برای کشنده‌های سنگین در جاده هراز روز جمعه ۱۷ آبان نیز از ساعت ۶ صبح تا ۲ بامداد روز شنبه اعمال می‌شود.
 
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ فردا جمعه از کرج به مرزن آباد و رودهن به آب اسک در جاده هراز ممنوع است افزود: در این مدت رفت و آمد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۶ از مرزن آباد به کرج و از ساعت ۱۷ از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه می‌شود.
 
سرهنگ قدمی گفت: این محدودیت ترافیکی تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ادامه دارد.
 
رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

پلیس راه جاده مقررات راهنمایی و رانندگی وسایل نقلیه محدودیت ترافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر