کد خبر: 831272 A

در سفر رئیس دفتر رئیس جمهور به جنوب فارس تاکید شد:

فرماندار شهرستان مهر در سفر واعظی به مناطق جنوبی فارس، درخواست کرد تا دولت، مصوبه اختصاص عوارض آلایندگی پارس جنوبی به شهرستان های لامرد و مهر را اجرا کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، فرماندار شهرستان مهر در نشست شورای اداری لامرد و مهر که با حضور واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور برگزار شد، با برشمردن ظرفیت های شهرستان مهر در حوزه های مختلف صنعتی و گردشگری اشاره به پیشرفت های حاصل شده در این دولت ، گفت: این ظرفیت ها می تواند  به رونق اشتغال کمک کند و در بخش کشاورزی، ده ها هکتار گلخانه در حال احداث می باشد که در دولت تدبیر و امید بوجود آمده است و بزرگترین شهرک صنعتی شهرستان مهر در این دولت فعال شد و صنایع بزرگ و کوچک در این شهرک فعالیت دارند. 

وی درجریان سفر رئیس دفتر رئیس جمهور به این مناطق  از دولت درخواست کرد تا  مصوبه اختصاص عوارض آلایندگی پارس جنوبی به شهرستانهای لامرد و مهر را اجرا کند.

سید محمد موسوی در ادامه اختصاص اعتبار برای چهاربانده کردن لامرد-مهر - فیروزآباد را ضروری دانست و اجرای این مسیر مهم را موثر در کاهش تصادفات جاده ای  عنوان کرد. 

وی در ادامه پیگیری بیمارستان جایگزین شهرستان مهر، تسریع در عملیات اجرای طرح انتقال آب از دریا به دو شهرستان و پیگیری دولت برای تصویب مرزی شدن لامرد و مهر و توجه به حوزه های گردشگری این دو شهرستان را از رئیس دفتر رئیس جمهور درخواست کرد.

 

بخش کشاورزی بیمارستان پارس جنوبی دولت دفتر رئیس جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر