کد خبر: 831231 A

افشاگری سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین در مجلس علیه وزیر ارتباطات باعث شد تا آذری جهرمی برای پاسخ به اتهامات وارد شده، این نماینده را به یک لایو جنجالی اینستاگرامی دعوت کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، افشاگری سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس علیه وزیر ارتباطات که گفته بود خواهر خانم اقای وزیر که متولد 65 است، ماهیانه 69 میلیون تومان حقوق می گیرد و کارمزد او طی سه سال 2میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است و همچنین طرح مطالبی از سوی این نماینده مانند این که "می دانم چرا وزیر پاسخی نمی دهد چون اصلا جوابی ندارد و اگر پاسخی داشت سریعا آن را توئیت می کرد!" ، واکنش آذری جهرمی را در پی داشت.

02

آذری جهرمی ساعاتی بعد در پاسخ به اتهاماتی که زرآبادی به او وارد کرده بود،  مطالب زیر را توئیت کرد و از پاسخ به اتهامات مطرح شده به وی در یک لایو جنجالی اینستاگرامی خبر داد.

" امشب (جمعه) ساعت 8 لایو جذاب در اینستاگرام خواهیم داشت، چند میهمان خاص و ویژه هم حضو ر پیدا می کنند، حسابی جنجالی خواهد بود! از خانم زرآبادی هم دعوت می کنم در لایو شرکت کنند و درباره تهمت هایی که فرمودند کمی صحبت کنیم. مگر نمی گویند ادعاهاشون درسته " #حق الناس

زرآبادی نیز پس از این توئیت فیلمی از درون خودرویش در حال سفر منتشر کرد و اینگونه پاسخ وزیر ارتباطات را با کنایه داد: من امروز در بخش کوهین مشغول بازدیدهای روستایی هستیم و متاسفانه وضعیت ارتباطات و اینترنت به نحوی نیست که من بتوانم با دوستان ارتباط برقرار کنم!

او همچنین در ویدیو گفت: این را به فال نیک می گیریم که بالاخره صدای اعتراض مردم به وی (وزیر ارتباطات) رسید و ایشان وادار به پاسخگویی شدند چرا که 2 سال از وی اینکار را می خواستم ولی این کار را انجام نمی دادند.

پس از این ویدیو زرآبادی یکی از مدیران وزرات ارتباطات (مدیرکل امور استان ها) در توئیتی اعلام کرد که این وزارتخانه آمادگی دارد دسترسی اینترنتی را برای حضور خانم نماینده در لایو فراهم کند.

زرآبادی در سال های اخیر یکی از منتقدان جدی وزیر جوان ارتباطات بوده است و بارها به عملکرد او و وزرات خانه اش تاخته است.

01

 

 

حجم ویدئو: 3.43M | زمان ویدئو: 00:00:59
اینترنت حقوق نماینده مردم جوان استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر