کد خبر: 831130 A

معاون استاندار یزد خبر داد:

معاون امور عمرانی استاندار یزد در باره مصوبات سفر اول دولت تدبیر و امید به استان گفت: در جریان سفر اول تنها چهار درصد از مصوباتی که برای استان بوده به مرحل اجرا درنیامده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن صادقیان با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور و هیات همراه یه یزد اظهار داشت: در جریان سفر اول دولت تدبیر و امید به یزد  46 پروژه با اعتباری بالغ بر 971 میلیارد تومان برای استان مصوب شد که 54 درصد این پروژه ها تمام شده و 42 درصد آن در حال اجراست.

وی با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید بر اتمام مصوبات و طرح‌های تصویب شده تا قبل از پایان کار این دولت است ادامه داد: در جریان هماهنگی های سفر دوم به استان، با ارائه گزارش از روند پروژه ها و مصوبات سفر اول، اعتباراتی که باقی مانده بود و به استان نرسید خوشبختانه تامین اعتبار شده و به استان واریز شد و در اختیار دستگاه‌های مجری طرح قرار گرفته است.

صادقیان همچنین پیرامون پروژه های فعلی و تامین اعتبار این پروژه ها اظهار داشت: این پروژه ها نیز به گونه ای تامین اعتبار شده است که تا پایان سال آینده و یا حداکثر تا پایان عمر دولت تدبیر و امید به بهره برداری برسد اما اینکه چه تعداد پروژه عمرانی در این سفر داشته باشیم مشخص نیست و پس از بررسی های دفتر ریاست جمهوری، در سخنرانی با مردم تعداد آن ها اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جریان سفر کاروان تدبیر و امید در روز یکشنبه هفته آتی به استان یزد، رئیس جمهوری در جمع مردم استان در میدان تاریخی امیرچخماق سخنرانی و برخی از پروژه‌ها، شرکت و سایر طرح ها نیز با حضور مسئولان وزارتخانه‌ها به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح خواهد شد.

یزد سفر رئیس جمهور افتتاح پروژه سفر رئیس جمهور به یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر