کد خبر: 830976 A

زارع خبر داد:

مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی‌ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز با اشاره به تمدید زمان مسابقه عکس اربعین از اهدای لوح تقدیر مشارکتی به شرکت کنندگان، خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد زارع ضمن اعلام اینکه زمان ارسال عکس اربعین تا ۲۳ آبان ماه جاری تمدید شد، اضافه کرد: این مسابقه در دو بخش دوربین تلفن همراه و حرفه ای در بخش عکاسی برگزار می شود و به دلیل تعداد بالای آثار ارسال شده و استقبال خوب مردم این دو بخش از یکدیگر تفکیک شده و علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند تا زمان تعیین شده، آثار خود را برای شرکت در مسابقه ارسال کنند.

وی از اهداء لوح تقدیر مشارکتی به شرکت کنندگان خبر داد و گفت: به منظور تجلیل از حضور شرکت کنندگان، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز لوح تقدیری به تمامی افراد شرکت کننده اهدا و برای نفرات برگزیده نیز، جوایز مادی و معنوی اختصاص داده است. 

وی با اشاره به زمان باقی مانده برای شرکت در مسابقه اعلام کرد: هنرمندان، آثار موردنظر خود را با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس به دبیرخانه مسابقه به نشانی کرج، بلوار امامزاده حسن (ع)، مصلای کرج، ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز تحویل داده یا به شماره تماس 09353284718 در پیام رسان های گپ، سروش یا واتس آپ ارسال کنند.

مسابقه عکس اربعین ستاد بازسازی عتبات و عالیات البرز محمد رارع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر