کد خبر: 830657 A

مدیرعامل شهرک صنعتی کاسپین ۲ آبیک:

مدیرعامل شهرک صنعتی کاسپین ۲ شهرستان آبیک گفت: پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۶ واحد جدید در این شهرک افتتاح شود که با تحقق این مهم، ۲۵۰ اشتغال جدید ایجاد می‌شود.

هادی نیک فطرت شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: از ۱۴۹ قرارداد در شهرک صنعتی کاسپین دو، ۳۹ واحد مستقر شده‌اند و ۴۰ واحد در حال نصب سوله و ماشین آلات هستند.

وی افزود: در کمیته استان قزوین پیگیر هستیم تعدادی از واحدهایی که زمین به آنها واگذار شده را خلع ید کرده و به اهلش واگذار کنیم.

مدیرعامل شهرک صنعتی کاسپین دو شهرستان آبیک تعدیل نیرو در این شهرک را طبق گواه آمار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تقریبا صفر دانست و ادامه داد: حدود ۲۵۰ نفر نیروی جدید امسال جذب واحدهای شهرک صنعتی کاسپین دو شده‌اند که تقریبا ۹۰ درصد از نیروها از شهرستان آبیک جذب شده‌اند.

نیک فطرت اضافه کرد: اگر جذب نیروی خاصی خارج از شهرستان در شهرک صنعتی کاسپین دو صورت گرفته است به دلیل عدم وجود نیروی متخصص بومی بوده است که فقر شهرستان نبود نیروی متخصص در برخی زمینه ها است.

وی با اشاره به افتتاح دو واحد طی امسال در شهرک صنعتی کاسپین دو خاطرنشان کرد: پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۶ واحد در این شهرک افتتاح شود که با افتتاح این واحدها، برای ۲۵۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

این مسئول کمبود نقدینگی، سرمایه در گردش و کاهش سختگیری از سوی بانکها در وثایق را از مشکلات واحدهای مستقر در شهرک صنعتی کاسپین دو ذکر و تصریح کرد: برخی واحدها برای تثبیت به تسهیلات نیازمند هستند که باید در تحقق این مهم، تسریع بخشیده شود.

مدیرعامل شهرک صنعتی کاسپین دو شهرستان آبیک بر استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرک تاکید کرد.

 

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استفاده از ظرفیت اشتغال سرمایه نقدینگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر