کد خبر: 830545 A

طی یک ماهه گذشته صورت گرفت؛

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت:طی یک ماهه گذشته ۳۶ مورد حکم قطعی قلع و قمع بناهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین اجرا شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، پرویز عبدی روز دوشنبه با اعلام این مطلب افزود: این بناها شامل دیوار کشی، بنا و ساخت و ساز غیرمجاز است که طی یک ماه اخیر با حضور نماینده دادستان و استانداری، نیروی انتظامی و فرماندهی یگان حفاظت از اراضی کشاورزی و امور اراضی شهرستان قزوین  اجرا شده است.

عبدی تصریح کرد: این احکام درروستاهای زرشک، رزجرد، رشتقون، میانبر، آشنستان، مرزعه میانچال، حوالی امام زاده اباذر، مزرعه میانچال، شفیع آباد، نیاق والولک ، نجف آباد و پرسه (بلوک پرمخاطره ) تخریب شده که با اجرای آن بیش از ۱۵ هکتار از اراضی اعاده به وضع سابق برگشت داده شد. 

وی افزود: به منظور حفظ و حراست از اراضی کشاورزی، زارعی و باغی به عنوان منابع ملی و حیاتی در تامین امنیت غذایی و همچنین در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی این احکام اجرا شده است.

مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین  از شهروندان خواست برای حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی با شماره تلفن  ۱۳۱ تماس بگیرند.

 

تغییر کاربری سازمان جهاد کشاورزی استان کشاورزی نیروی انتظامی نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر