کد خبر: 830462 A

ایلنا از هفته دهم لیگ برتر فوتبال گزارش می‌دهد؛

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته دهم لیگ برتر در اصفهان به دنبال پیروزی برابر سپاهان اصفهان است؛ دیداری که دو رو بیشتر ندارد، یا تراکتور به صدر جدول می‌رسد و یا اینکه از دور کورس مدعیان قهرمانی فاصله می گیرد.

به گزارش ایلنا، در هفته دهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی فردا در اصفهان به مصاف سپاهان می‌رود.

تراکتور در دو هفته گذشته می‌توانست با برتری برابر حریفان خود بعد از سه سال صدرنشین لیگ برتر شود، اما با شکست برابر نفت آبادان و استقلال تهران، فرصت سوزی کرده و سپاهان با وجود 2 تساوی همچنان در رده اول جدول قرار دارد.

بازی‌های دو تیم باسابقه و ریشه دار فوتبال کشور همیشه جذاب و پرگل بوده و حالا با توجه به حضور سرمربی و تعدادی از کادر فنی سپاهان که سابقه فعالیت در تراکتور را داشته و همچنین بازیکنانی نظیر مهدی کیانی، ایران پوریان و سعید آقایی در سپاهان و ساسان انصاری و احسان حاج صفی در تراکتور بر حساسیت‌های این بازی افزوده است.

تراکتور بعد از 2 شکست به دنبال کسب نتیجه خوب برابر سپاهان است و در اصفهان به نتیجه ای جز پیروزی فکر نمی کند تا به رده نخست جدول صعود کند و با روحیه به مصاف بازی برابر شاگردان گل‌محمدی برود.

هر 2 تیم 11 گل برابر حریفان خود به ثمر رساندند، اما سپاهان تنها یک گل دریافت کرده و تراکتور در ۲ بازی گذشته 6 بار دروازه‌اش گشوده شده است.

سپاهان تنها تیم بدون باخت جدول بوده و برای تراکتور برتری برابر این تیم اهمیت فراوانی دارد، هر چند تساوی از اصفهان هم نتیجه خوبی برای شاگردان دنیزلی محسوب می‌شود.

تیم های سپاهان و تراکتور در لیگ برتر 22 بار به مصاف هم رفتند که در 10بازی سپاهان پیروز از میدان خارج شده و 6 برد نیز به نام تراکتور ثبت شده و 6 بازی این تیم نیز با تساوی به پایان رسیده که در این 22 بازی سپاهان 28 گل و تراکتور 21 گل به ثمر رسانده است.

اصفهان ایران جدول رقابت نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر