کد خبر: 830261 A

واکنش روابط‌عمومی سیتی‌سنتر به یک حادثه؛

مدیر روابط عمومی‌مجموعه تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری اصفهان سیتی سنتر خبر سقوط جوان 23 ساله به داخل قسمت کارگاهی را خودسری خود فرد عنوان کرد و گفت: این اتفاق هیچ ارتباطی به مسائل ایمنی مجموعه ندارد.

به‌گزارش ایلنا از اصفهان، محمد حسین عبداللهی در واکنش به خبر سقوط جوانی از قسمت غیر ایمن و درحال ساخت مجموعه‌سیتی سنتر اصفهان(قلب شهر) با اشاره به این موضوع که اتفاق رخ داده خصومت شخصی بین دو شخص حقیقی بوده اظهار داشت: خوشبختانه تمامی ملاحظات ایمنی در قسمت‌های کارگاهی این پروژه به طور کامل لحاظ شده‌ است.

به گفته وی این اتفاق دقیقا ساعت 21 و 15 دقیقه پنجشنبه هفته گذشته رخ داده است؛ به این صورت که دو نفر از مشتریان مجموعه اصفهان سیتی سنتر بر حسب اتفاق یکی از بدهکاران خود را که از او حکم جلب نیز داشته اند می بینند. از این رو فرصت را غنیمت شمرده و خودسرانه بدون حضور نیروهای انتظامی اقدام به جلب فرد مورد نظر می‌کنند. فرد بدهکار نیز از ترس به سمت ایستگاه تاکسی مجموعه اصفهان سیتی سنتر فرار کرده و از فنس‌های قسمت ایمنی کارگاه که به ارتفاع 2 متر تعبیه شده اند، بالا رفته که این حرکت موجب سقوط او به قسمت کارگاهی می‌شود.

عبداللهی ادامه می‌دهد:  بعد از وقوع این حادثه و اطلاع انتظامات مجموعه و نیروی انتظامی، طی یک هماهنگی با نیروهای آتش‌نشانی و اورژانس فرد حادثه دیده به بیمارستان منتقل شده و دو فرد شاکی نیز به کلانتری اعزام شدند.

پنجشنبه گذشت سخنگوی سازمان آتشنشانی اصفهان خبر از سقوط یک جوان ۲۳ ساله از قسمت کارگاهی مجموعه سیتی سنتر اصفهان داده بود. گفته شده بود این سقوط به دلیل ایمن نبودن قسمت کارگاهی این مجموعه رخ داده که روابط عمومی مجموعه تفریحی سیتی سنتر به آن واکنش نشان داده است.

برج بیمارستان روابط عمومی جوان گردشگری اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر