کد خبر: 829123 A

معاون سیاسی استاندار قزوین تأکید کرد:

معاون‌سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین بر لزوم تسریع در رونق بخشی واحدهای تولیدی با تعامل و همکاری دستگاه‌های مختلف تاکید کرد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، جلسه کمیسیون امنیت کارگری با حضور حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی‌استاندار، شفیعی فرماندار، افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قزوین و شیخ حسنی فرمانده سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

منوچهر حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در این جلسه به حمایت از تولید و تولیدکنندگان اشاره کرد و گفت: ضرورت اشتغال به عنوان مهمترین ماموریت مدیران و دستگاه‌ها است که در این راستا، امور تولید بررسی و موانع آن برطرف خواهد شد.

وی افزود: امروز باید از تولید حمایت و از تولیدکنندگان تکریم به عمل آورد و اداراتی همچون تامین اجتماعی، مالیات و سیستم های بانکی باید تعامل و همکاری روزافزونی در مسیر پایداری و سرعت بخشیدن به رونق تولید با واحد های تولیدی داشته باشند.

رفع موانع تولید برای رفاه کارگران

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در این جلسه به مشکلات و موانع تولید اشاره کرد و گفت : امیدواریم با همکاری دستگاه‌های خدمت رسان مشکلات و موانع تولید را برطرف و موجبات رونق تولید و رفاه کارگران را فراهم سازیم.

وی افزود: همکاری دلسوزانه دستگاه قضا و  پیگیری های بسیج کارگران در آرام کردن جو و ایجاد آرامش در واحدهای تولیدی  نقش بسزایی داشته است‌.

این مسئول اظهار امیدواری کرد: شاهد برطرف شدن مقدار قابل توجهی از مشکلات در واحد تولیدی مذکور  و پایداری رونق تولید که منجر به پایداری سفره کارگران خواهد بود، باشیم.

در این  جلسه مصوب شد که مشکلات این واحد تولیدی در ستاد رفع موانع تولید استان مطرح و مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

همچنین از مسئولین اداره مالیات جهت برطرف کردن مشکلات مطروحه در امر مالیات و تقسیط مبالغ مالیاتی دعوت به عمل آید و جهت تسریع در ایجاد نظم ، هیئت مدیره سریعا تشکیل و اعضای آن مشخص شود.

اشتغال فرماندار مالیات معاون سیاسی امنیتی اداره مالیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر