سرخط خبرها:
کد خبر: 828570 A

دبیر حزب اسلامی کار قزوین بیان کرد:

دبیر حزب اسلامی کار استان قزوین گفت: جامعه کارگری استان قزوین به طور جدی با مشکل مواجه است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، مصطفی جولاده نیکو در دیدار مدیرعامل خبرگزاری ایلنا که در دفتر نمایندگی خبرگزاری ایلنا در قزوین انجام شد، اظهار کرد: حزب اسلامی کار با خبرگزاری ایلنا هم خانواده است و اگر در کنار هم باشند می‌توانند به جامعه خدمت بهتری ارائه کنند.

وی افزود: قزوین، استان سیاسی و سیاست زده بوده و حضور بزرگانی همچون مدیرعامل خبرگزاری ایلنا می تواند به تلطیف فضای استان کمک کند.

دبیر حزب اسلامی کار استان قزوین ادامه داد: خبرگزاری ایلنا قزوین تلاش کرده همه جریان‌ها را در دست داشته باشد اما زیر بلیط هیچ کدام نرفته که نقطه عطفی محسوب می‌شود.

جولاده نیکو اضافه کرد: سه جریان و جناح در کشور وجود دارد اما استان قزوین دارای چندین جناح است و هر کسی سعی می کند ساز خودش را بزند.

وی خاطرنشان کرد: جامعه کارگری استان قزوین به طور جدی با مشکل مواجه است و می‌طلبد تدبیری مناسب برای رفع مشکلات این قشر برداشته شود.

این مسئول تصریح کرد: حضور مستمر مدیرعامل خبرگزاری ایلنا موجب قوت قلب شده و سبب می‌شود فضای سیاسی مسموم در استان قزوین تعدیل شود.

دبیر حزب اسلامی کار استان قزوین افزود: احزاب در استانها به حال خود رها شده اند و خودشان باید با دست و پا زدن، به انحای مختلف از خود حمایت کنند.

جولاده نیکو ادامه داد: انتظار داریم از احزاب استان‌ها سرکشی شده و توصیه حزبی صورت گیرد.

وی مطرح کرد: در استان قزوین حدود ۱۷ حزب وجود دارد که فقط ۴ تا ۵ حزب فعال است؛ مقرر شده بود خانه احزاب در استان راه‌اندازی کنند که موضوع سیاسی شد و تحقق نیافت.

این مسئول افزود: لازم است از احزاب حمایت بیشتری صورت گیرد تا با دلگرمی بیشتری به فعالیتهای خود بپردازند.

استان قزوین بلیط جامعه خانواده مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر