سرخط خبرها:
کد خبر: 828479 A

مدیرعامل ایلنا در دیدار با استاندار قزوین:

مدیرعامل ایلنا با بیان اینکه بدون لکنت زبان، در انعکاس اخبار حرف‌مان را می‌زنیم، گفت: گرچه مشکلات کشور فراوان است اما ما دستاوردهای دولت را نادیده نگرفته‌ایم و نسبت به انعکاس آنها به موقع اقدام کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مسعود حیدری صبح امروز در دیدار با هدایت‌الله جمالی‌پور (استاندار قزوین) اظهار کرد: ظاهرا فضای حوزه رسانه‌ای در کشور بسته نیست اما در برخی از حوزه‌ها با محدودیت مواجه هستیم.

وی افزود: پس از اینکه برخی رسانه‌ها رقبای دولت متوجه شدند کار سنتی پاسخ نمی‌دهد، رسانه‌های نوین را راه‌اندازی کردند تا از موج رسانه‌ای جا نمانند.

مدیرعامل خبرگزاری ایلنا ادامه داد: این عادت قدیمی در برخی مدیران وجود دارد که حواس‌شان به این موضوع است که تا دو سال آینده در کجا می‌توانند برنده شوند برای آنکه به آن سمت سوق یابند که روند مطلوبی نیست. می‌توان گفت این گروه از مدیران برای برداشت‌های شخصی در سال‌های آینده، سیاست‌گذاری می‌کنند.

حیدری اضافه کرد: ما در خبرگزاری ایلنا تلاش کرده‌ایم باتوجه به مواجهه مردم با مشکلات معیشتی و اقتصادی و نیز با نگاه به مسیر سختی که در دولت در انجام وظایفش پیش‌رو دارد، اطلاع‌رسانی بی‌پرده و درستی برای مردم داشته باشیم.

مدیرعامل خبرگزاری ایلنا با تاکید بر اینکه خبرگزاری کار ایران تنها رسانه‌ی رسمی کارگران در سراسر کشور است، افزود: در میان رسانه‌های سراسر کشور چه آنها که منتقد دولت هستند یا آنها که حامی دولت هستند، هیچ رسانه‌ای با دقت و وسواس ایلنا در انعکاس خبرهای کارگری تاکنون مطرح نبوده است. امروز بسیاری از کارگران سراسر کشور در هر کجا که با مشکلاتی در سطوح مختلف کاری شامل قراردادها، مسایل صنفی، تشکل‌های کارگری، بحث‌های معیشتی و موضوعات مربوط به دستمزد، بیمه و بازنشستگی روبرو می‌شوند بلافاصله مشکلات خود را با ایلنا در میان می‌گذارند.

وی خاطرنشان کرد: خبرگزاری ایلنا سعی کرده به موقع انتقادها را انعکاس دهد و همواره در مدار انصاف عمل کند. ایلنا در موضوعات مربوط به کارگران چندان پافشاری کرده و پیگیر تمامی مسایل مربوط به آنها است که همین استمرار موجب شده در بسیاری از پرونده‌های کاری صدای کارگران، صدای برتر در حوزه کار باشد.

حیدری افزود: گرچه مشکلات کشور فراوان است اما ما دستاوردهای دولت را نادیده نگرفته‌ایم و نسبت به انعکاس آنها به موقع اقدام کرده‌ایم.

حیدری مطرح کرد: خبرگزاری ایلنا هموراه بدون لکنت زبان، در انعکاس اخبار حرفش را زده تا حق مطلب ادا شود.

ایران پوشش دولت رسانه مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر