کد خبر: 828469 A

با همکاری مرکز علمی کاربردی خانه کارگر کرج؛

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی خانه کارگر از برگزاری اولین رویداد شتاب سازمان های هوشمند با همکاری مرکز علمی کاربردی خانه کارگر کرج و مجمع ملی جوانان استان البرز، خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین افتخاری با اعلام این خبر افزود: این رویداد با هدف ارائه توانمندی های دانشجویان شاغل در بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی در استان البرز برگزار می شود.

افتخاری اظهار داشت: برگزاری این استارتاپ می تواند نقطه عطفی برای اثبات نقش محوری کارگران در بقای کسب و کارهای موجود باشد.

وی ادامه داد: کسب و کارها با یک ایده محوری شکل می گیرند  و صاحبان حرف با تمام توان فکری و مالی خود در رساندن آن به نقطه بلوغ در چرخه حیات سازمان قدم بر می دارند.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی خانه کارگر کرج با اشاره به اهمیت قدرت خلاقیت صاحبان کار تصریح کرد: بی شک دستیابی به نقطه بلوغ و دوام حضور در این نقطه به قدرت خلاقیت و توان فکری صاحبان کسب و کار بستگی دارد.

وی خاطرنشان کرد: کارگران و شاغلین حرف به واسطه سابقه داشتن دانش ضمنی و آشنایی و تسلط به فرآیندهای کاری از زیر و بم نواقص و توانمندی‌های موجود و قابل شکل گیری در راستای ارائه ایده های کاربردی و نوآورانه بهره می جویند و به دوام آن کسب و کار کمک می کنند.

افتخاری اضافه کرد: این کارگران و ایده پردازان همان تولیدیاران در صنایع، خدمات و کشاورزی هستند که به چرخه  اقتصاد کشور کمک می کنند.

این استارتاپ در روز پنجشنبه 9 آبان ماه از ساعت 14 در مرکز علمی کاربردی خانه کارگر کرج برگزار خواهد شد.

 

مرکز علمی و کاربردی خانه کارگر کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر