کد خبر: 828152 A

رئیس پلیس راه مازندران:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، جاده چالوس و هراز بعد از امروز -سه شنبه ۷ آبان ماه- یک طرفه می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی، با اشاره به ادامه محدودیت‌های ترافیکی پایان ماه صفر در جاده‌های استان، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ امروز سه شنبه ۷ آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴  امروز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ امروز سه شنبه ۷ آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ الی ۲۴  امروز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۰ آبان ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۱ آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۰ آبان ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۱ آبان ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۰ آبان ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۱ آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۰ آبان ماه الی ۲ بامداد روز شنبه ۱۱ آبان ماه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی گفت: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی که از روز چهار شنبه یکم آبان ماه از جاده هراز ممنوع شده بود تا روز پنجشنبه هفته بعد ۹ آبان ماه و از ساعت ۶ روز جمعه ۱۰ آبان ماه الی ۱۲ روز ظهر شنبه ۱۱ آبان ماه از تهران به آمل و برعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: تردد تمامی تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز جمعه ۱۰ آبان ماه از تهران به قائم شهر و برعکس، ممنوع است.

وی گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهار شنبه یکم آبان ماه تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۱ آبان ماه از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

 

پایتخت پلیس راه جاده رئیس پلیس راه مقررات راهنمایی و رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر