کد خبر: 828047 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد:

تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین در پنج روزگذشته عملیات تخلیه آب از ۱۷۴ واحد مسکونی و تجاری ناشی از بارندگی‌های اخیر استان را به انجام رساندند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسن آصفی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین روز دوشنبه افزود: از اول آبان ماه جاری تاکنون ۷۰ امدادگر استان در قالب ۲۵ تیم در شهرستان‌های تاکستان، بوئین زهرا و قزوین به افراد و مکان‌های آسیب دیده از سیل و آبگرفتگی امدادرسانی کرده‌اند.

وی اضافه کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر قزوین در روستاهای دستجرد و نرجه از توابع شهرستان تاکستان، سدخاکی بالاخانلو در بوئین زهرا و کوهین، دودهه، یله گنبد و جم جرد از توابع شهرستان قزوین خدمات خود را در قالب انجام ماموریت به شهروندان ارایه کرده‌اند.

آصفی در ادامه گفت: در مدت یاد شده همچنین از ۱۷۴ واحد مسکونی و تجاری با کمک ۲۰ دستگاه موتور پمپ، عملیات لجن‌کشی و تخلیه آب به انجام رسیده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر قزوین با اشاره به امدادرسانی به ۴۲ شهروند این استان، تاکید کرد: تیم‌های امداد و نجات این جمعیت در روزهای‌بارانی و در صورت وقوع سیل و آبگرفتگی آمادگی‌امدادرسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی را خواهد داشت.

جمعیت هلال احمر قزوین دارای ۱۵۰۰ امدادگر و نجاتگر در پایگاه‌های امداد و نجات است.

استان قزوین امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان مدیرعامل جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر