کد خبر: 828037 A

سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بهره‌گیری از تجهیزات و فناوری‌های نوین را امری ضروری توصیف و بیان کرد: بکار گرفتن دوربین‌ها و سامانه‌های کنترلی توسط پلیس تاثیری مهم و بسزایی در ارتقای برقراری نظم و تامین امنیت سفر زائران و مسافران دارد.

به‌گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سردار حسین اشتری روز دوشنبه در جلسه قرارگاه امام علی(ع) در مشهد افزود: عرصه خدمتگزاری به زائران بارگاه منور رضوی به ویژه در ایام پایانی ماه صفر فرصت مغتنمی است لذا سطح خدمت‌رسانی در این ایام باید ارتقا یابد.

وی اظهار داشت: نظم، انضباط و امنیت حاکم بر استان خراسان رضوی نشان از اراده جدی مردم به همکاری با پلیس و افزایش اعتماد آنان به این نیرو دارد.

وی گفت: نظم و امنیت خوبی در این استان حاکم است و اراده مردم و عزم پلیس برای برگزاری باشکوه مراسم سوگواری دهه آخر ماه صفر در این استان مشهود است.

سردار اشتری با اشاره به بازدید هوایی خود از جاده‌های منتهی به مشهد افزود: نظم و امنیت کامل کاروان‌های پیاده و خودروهای عازم این شهر مشهود بود.

وی اظهار داشت: همچنین طرح پلیس یار رضوی و بهره‌گیری از فرصت همراهی و همگامی مردم با پلیس از طرح‌های موفقی است که باید توسعه یابد.

جمهوری اسلامی مشهد نیروی انتظامی امنیت کاروان های پیاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر