کد خبر: 827473 A

معاون اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی قزوین:

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: به منظور رونق تولید ۸۱ طرح کشاورزی برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمید رضا تبسمی در خصوص اعطای تسهیلات به 81 طرح کشاورزی اظهار کرد: این میزان طرح با مبلغ دو هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ به بانک‌های عامل معرفی شده است.

معاون اقتصادی‌سازمان جهاد کشاورزی قزوین بیان کرد: این طرح  در زمینه تولید محصولات گلخانه ای،گیاهان دارویی، شیلات وآبزیان، دامپروری و صنایع تبدیلی و تکمیلی است.

تبسمی اعلام کرد: بیشترین اعتبار تخصیص یافته به مبلغ یک هزار و ۹۱۹ میلیارد ریال  برای ایجاد ۴۳,۵ هکتار راه اندازی، توسعه و تکمیل واحدهای گلخانه ای است.

وی با اشاره به اینکه بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک؛ بانک های عامل این تسهیلات هستند، افزود: با جذب این اعتبارات پیش بینی می شود ۵۴۸  اشتغال جدید در بخش کشاورزی ایجاد شود.

این مسئول عنوان کرد:هدف از ارائه این تسهیلات، تولید و اشتغال بخش کشاورزی، افزایش تولید، ایجاد فرصت های شغلی و تثبیت اشتغال از طریق حرکت از کشاورزی سنتی به کسب وکار کشاورزی با تمرکز بر تامین مالی زنجیره ارزش و همچنین توسعه کشاورزی قراردادی است.

استان قزوین جهاد کشاورزی کشاورزی برنامه ریزی سازمان جهادکشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر