کد خبر: 827226 A

مدیرکل حراست شهرداری مشهد:

مدیرکل حراست شهرداری مشهد گفت: معاونت گردشگری و زیارت خدمات متفاوت و شایسته‌ای در دهه پایانی ماه صفر انجام داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سید مرتضی نعمتی، مدیرکل حراست شهرداری در این خصوص اظهار کرد: حرکت جدیدی که در حوزه گردشگری در حال انجام است، بسیار شاخص و متفاوت است، در عرصه میدان شهدا اقدامات بسیار خوبی انجام شده و امسال، برنامه بسیار متفاوتی در حال ارائه است.

وی افزود: وجود این برنامه‌ها در شهر مشهد لازم است و از معاونت گردشگری و زیارت تشکر می‌کنم و امیدواریم در آینده این کارها بیشتر شود.

مدیرکل حراست شهرداری مشهد با بیان اینکه «در شهر مشهد همیشه از دو حیث افتخار می‌کنیم که در شهرداری کار می‌کنیم»، گفت: کارکردن در شهرداری خدمت مستقیم به مردم است، شهر مشهد فضای تفاوتی دارد و مهم خدمت به زائران امام‌رضا(ع) است. خاک خدمت در مشهد را خوردن، افتخاری است که نصیب ما شده است.

وی ادامه داد: طراحی این سازمان و کارها، نشان از صداقت و خدمت در عمل شماست، امیدوارم همیشه کارها به همین کل پیش رود. در مجموعه حراست هم ستاد ویژه‌ای را تشکیل دادیم و با توجه به ابلاغیه‌ها، در کلیه مناطق و سازمان‌ها به صورت آماده باش صددرصدی  همکاران حضور دارند.

نعمتی خاطر نشان کرد: امیدواریم مانند سنوات قبل، پذیرایی از زائران به بهترین شکل انجام شود. خدماتی که در شهرداری انجام می‌شود، به صورت گسترده است اما باید اهتمام بیشتری در انتقال مطالب وجود داشته باشد.

مدیرکل حراست شهرداری مشهد با اشاره به اینکه «بیش از 23 ایستگاه در ورودی‌ها داریم و سرکشی از این ایستگاه‌ها کار زیادی را می‌طلبد»، ادامه داد:  در حوزه فرهنگی، عمرانی، ترافیکی و ... خدمات بسیار خوبی انجام شده و در همه این حوزه‌ها آمادگی وجود دارد  و بیش از 70 درصد از نیروها در روزهای تعطیل هم آماده باش هستند.

آماده باش خاک شهرداری گردشگری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر