کد خبر: 826930 A

استاندار البرز:

استانداری البرز با تاکید بر تلاش حداکثری برای کاهش برگزاری کمیسیون ماده 100 در شهرهای استان البرز، عنوان کرد: جلسات کمیسیون ماده 100 پشت درهای بسته انجام نشود و مصوبات با حضور مالکان به صورت شفاف بیان شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در جلسه توجیهی کمیسیون ماده 100 استان با بیان اینکه اعضای این کمیسیون مسئولیت خطیر و دشوار قضاوت را برعهده دارند، افزود: بر این اساس اگر در امور و تصمیم گیری‌ها دقت نکنند باید در همین دنیا نیز پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: تمامی افرادی که از سوی استاندار در کمیسیون ماده 100 عضویت دارند به طور قطع افرادی وظیفه شناس هستند.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: شهرداری ها برای جلوگیری از تخلفات در ساخت و ساز ها باید پلیس ساختمان خود را فعال تر کنند و فرمانداری ها نیز بر این امر نظارت کافی داشته باشند.

شهبازی با تاکید بر تلاش حداکثری در برگزاری حداقلی کمیسیون ماده 100 در شهرهای استان البرز، عنوان کرد: جلسات کمیسیون ماده 100در البرز پشت درهای بسته انجام نشود و مصوبات با حضور مالکان به صورت شفاف بیان شود.

استاندار البرز گفت: ما بعنوان کارگزاران نظام و خدمتگزاران مردم برای انجام مسئولیت های خود شبانه روزی در حال فعالیت هستیم و انجام وظیفه می‌کنیم چرا که زمان خود را در اختیار مردم و نظام قرار داده ایم بنابراین خارج از حقوق خود نباید انتظارات مضاعف و هزینه بری داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه کسی حق ندارد زودتر از ساعت 4 در جلسات این کمیسیون شرکت کند، افزود: ما ماشین امضا نیستیم و در مقابل آنچه که بواسطه امضای ما رقم می خورد باید پاسخگو باشیم.

شهبازی با اشاره به اینکه با آموزش به وحدت رویه می رسیم، خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون ماده 100 استان باید آموزش ببینند چراکه بسیاری از تصمیم گیری های غلط به دلیل عدم آگاهی صورت می گیرد.

وی گفت: نظارت جدی بر روند برگزاری کمیسیون ماده 100 در شهرهای استان دارم و امید است همکاران و نمایندگان من در این کمیسیون راه تخلف را ببندند.

استاندار البرز افزود: باید به ساماندهی سکونتگاه های غیرمجاز در استان توجه ویژه ای داشته باشیم چرا که این امر به جد مورد تاکید رئیس جمهور محترم است.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر