کد خبر: 826874 A

رحیمی مطرح کرد:

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی- اجتماعی شهرداری کرج در اولین همایش ملی پیوند اولیا و مربیان مدارس و مدیریت شهری کرج "شهر پی وند" گفت: پیوند مدیریت شهری و آموزش و پرورش کلید دستیابی به توسعه است.

به گزارش ایلنا، علیرضا رحیمی امروز در همایش شهر پی وند که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و آموزش و پرورش البرز برگزار شد، گفت: پیوند مدیریت شهری و آموزش و پرورش اتفاق خوبی است که امید می رود، توسعه این رویدادهای آموزشی در شهر کرج تداوم داشته باشد.

وی افزود: در راستای رویداد "شهر پی وند"، هدف پیوند میان حوزه اجرایی و عملیات شهر که مدیریت شهری است را با حوزه آموزشی و پرورشی که آموزش و پرورش است، دنبال می کنیم و این امر موجب ارتقاء سطح آگاهی شهروندان، می شود.

رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی، ورزشی شهرداری کرج اظهار داشت: آموزش تنها کلید توسعه شهر، کشور و خانواده است، افزایش آگاهی در جامعه و میان شهروندان موجب کاهش هزینه است.

وی با اشاره به نقش توسعه سطح آگاهی در جامعه بر کاهش هزینه‌های معنوی در مدیریت شهری گفت: برای خانواده ها نیز تاثیرات افزایش سطح آگاهی بر ابعاد مادی و معنوی هر دو مهم است.

رحیمی بیان کرد: آسیب های فرهنگی و اجتماعی که در کشور بروز پیدا می کند و هزینه بالایی دارد به دلیل عدم آگاهی شهروندی است لذا باید طوری در جامعه رفتار شود که مردم با این مهم آشنا شوند.

وی تاکید کرد: بیش از ده هزار جلد کتاب آموزش شهروندی با تلاش مدیریت شهری و حوزه مدیرکل آموزش و پرورش تولید و مهیا شده که نشان از رویکرد پررنگ و نگاه ویژه شهردار کرج به حوزه اجتماعی - فرهنگی است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری کرج افزود: سعی‌می‌کنیم که برنامه‌های اجتماعی،  فرهنگی و آموزشی در سطح شهر را با کمک دیگر نهادهای اجرایی به حد بالا برسانیم و در این زمینه مدیریت شهری کرج هزینه کرده است تا از منافع آن در جامعه، افرادی که به این امر مهم توجه دارند بهره مند شوند.

شهرداری کرج همایش شهر پی وند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر