کد خبر: 826760 A

دهشیری خبر داد:

رئیس کل دادگستری یزد از شناسایی و انهدام یک باند سازمان یافته قاچاق نفت کوره که در استان یزد و استانهای همجوار فعالیت می کرد، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، غلامعلی دهشیری اظهار داشت: به دنبال بررسی‌های اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان، مشخص شد شبکه ای گسترده و سازمان یافته به خرید، فروش و حمل و عرضه خارج از قواعد توزیع نفت کوره یارانه ای اقدام می‌کند که از محل این اقدامات غیر قانونی ماهانه میلیارد‎ها ریال از یارانه اختصاص یافته به بخش تولید و کاهش قیمت ها برای استفاده مصرف کننده را حیف و میل و منافع بادآورده ای را سودجویانه و فرصت طلبانه از آن خود می کنند.

وی تصریح کرد: تلاطم های موجود در بازار مصالح ساختمانی و افزایش روز افزون قیمت‌ها می‌تواند متأثر از اقدامات غیر قانونی مشابه این باند و فعالیت های مخرب آنان باشد.

این مقام قضایی با اشاره به دستگیری 4 نفر از اعضای این باند، ابراز داشت: با بررسی های اطلاعاتی به عمل آمده توسط اداره اطلاعات استان، 4 نفر شناسایی و دستگیر و به اتهام مشارکت در اخلال در نظام تولید کشور از طریق سوء استفاده از فروش غیر مجاز مواد اولیه به میزان 220تریلی نفت کوره تحت قرار به زندان معرفی شدند.

قاچاق یزد سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر