کد خبر: 826714 A

سرپرست شهرداری فردیس خبر داد:

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به شرایط اقتصادی موجود و لزوم ادامه عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری،گفت: در صورت تصویب لایحه در صحن علنی شورای شهر و سیر مراحل قانونی، نسبت به پرداخت مطالبات پیمانکاران اقدام خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، مسعود نجفی در جمع خبرنگاران، با اشاره به عدم امکان پرداخت صورت وضعیت های ارائه شده توسط پیمانکاران پروژه‌های عمرانی در سال های ۹۶-۹۷، اظهار کرد: با توجه به اینکه ردیف اعتباری مربوط به این موضوع کفاف مطالبات پیمانکاران را نمی داد، نسبت به ارائه لایحه ای مبنی بر پرداخت از محل مانده مازاد سال گذشته در بودجه سال جاری به شورای اسلامی شهر فردیس، اقدام کردیم.

وی در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی موجود و لزوم ادامه عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی شهرداری، اضافه کرد: در صورت تصویب لایحه در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس و سیر مراحل قانونی، نسبت به پرداخت مطالبات پیمانکاران اقدام خواهیم کرد.

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به اینکه برای انجام هرچه سریعتر عملیات های عمرانی شهر، لازم است از پیمانکاران حمایت شود، خاطرنشان کرد: امید داریم با افزایش ردیف اعتباری پروژه‌های پیش‌بینی نشده عمرانی بتوانیم اقدامات لازم را در راستای افزایش خدمات رسانی به همشهریان انجام دهیم.

وی تاکید کرد: همکارانم در حوزه‌های عمران و خدمات شهری شهرداری فردیس در راستای پیشرفت هرچه بیشتر پروژه های عمرانی و توسعه فضای سبز شهری از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

نجفی خاطرنشان کرد: براساس این لایحه حدود 130 میلیارد ریال از دیون پیمانکاران پرداخت خواهد شد.

شهرداری فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر