کد خبر: 826709 A

فرمانده انتظامی البرز خبر داد:

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری سارق ۲۴ ساله و کشف ۱۷ فقره سرقت در شهرک مهرگان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ بهرام منصوری با اعلام این خبر افزود: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با پلیس ۱۱۰ و گزارش حضور سارق در یکی از اماکن شهرک مهرگان به سرعت تیمی از عوامل تجسس و انتظامی کلانتری ۱۵ این فرماندهی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران کلانتری مهرگان در محل، سارق ۲۴ ساله هنگام سرقت دوربین‌های مداربسته در یکی از ساختمان‌های شهرک مهرگان دستگیر شد.  

 منصوری اضافه کرد: متهم در بازجویی فنی پلیس به ۱۷ فقره سرقت دوربین‌های مداربسته، موتورسیکلت، دوچرخه و اقلام موجود در انباری‌های ساختمان‌ها در این شهرک و شهر محمدیه اعتراف کرد.

 فرمانده انتظامی شهرستان البرز تصریح کرد: در ادامه بازجویی فنی پلیسی از متهم، شاکیان شناسایی و اموال سرقتی از مخفیگاه متهم کشف و به مالباختگان بازگردانده شد.

 وی بیان داشت: همچنین با اعتراف متهم، یک فروشنده مواد مخدر نیز در شهرک مهرگان شناسایی و دستگیر شد و هشت گرم مواد مخدر از نوع شیشه و هرویین به صورت بسته بندی شده و آماده فروش به همراه ترازوی توزین از وی کشف گردید.

منصوری با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا از شهروندان خواست: در محل نصب دوربین‌های مداربسته که خود به عنوان یکی از عوامل اصلی و بازدارنده سرقت است ملاحظات امنیتی را رعایت کنند.

شهرک مهرگان از توابع شهرستان البرز در ۱۵ کیلومتری قزوین واقع شده است.

دادسرا سرقت شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی شهرستان موتورسیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر