کد خبر: 826582 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، از راه اندازی 16 ایستگاه صلواتی در پنج محور استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدمدر حاشیه بازدید از چهار ایستگاه صلواتی شهرک‌های صنعتی، اظهار کرد: خدمت رسانی به زائران حضرت امام رضا(ع) شوقی وصف ناپذیر دارد و کمترین کاری که ما می توانیم انجام دهیم ارائه خدمت به عاشقان امام رئوف است که به شوق زیارت حرم یار گام برمی دارند.

وی افزود: در روزهای آخر ماه صفر زائران از مسیرهای مختلف و دور و نزدیک با پای پیاده به عشق حضرت امام رضا(ع) به مشهد می آیند که این توفیقی بزرگ است که نصیب ما شده تا به مهمانان حضرت که با گام های آسمانی به زیارت می روند ارائه خدمت کنیم.

مهدی زاده مقدم با اشاره به حضور گسترده زائرین پیاده که از نقاط مختلف به مشهد می آیند، ادامه داد: 16 شهرک و ناحیه صنعتی که در پنج محور استان واقع شده، آماده استقبال از زائران بوده و به آنها خدمات رفاهی، فرهنگی و بهداشتی ارائه می کند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: برنامه ‌ریزی های لازم برای ارائه خدمت به زائرین انجام شده و امکانات برای رفاه حال زائران فراهم آمده تا این حرکت عظیم مردمی که از سراسر دنیا عاشقان حضرت امام رضا(ع) برای عرض ارادت می آیند به بهترین نحو ممکن انجام شود.

استان خراسان رضوی ایستگاه صلواتی خدمت رسانی خراسان رضوی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر