کد خبر: 824663 A

رئیس کانون زنان بازرگان خراسان رضوی مطرح کرد؛

رئیس کانون زنان بازرگان (شعبه خراسان رضوی)، با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های موجود در میان بانوان فعال اقتصادی، متذکر شد: بخش عمده ای از این پتانسیل ها مهجور مانده و کمتر معرفی شده اند، در حالی که ما زنان توانمند و موفقی در عرصه اقتصادی استان داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مریم سراج احمدی در نشست مجمع عمومی عادی سالانه این کانون، عنوان کرد: با توجه به افزایش فعالیت بانوان در عرصه های اقتصادی مانند مشاغل خانگی و صنایع دستی کانون زنان خراسان رضوی به شناسایی نقاط قوت و ضعف این بانوان پرداخته و در راستای آن به برنامه ریزی برگزاری جلسات و کلاسهای آموزشی جهت توانمندسازی بانوان پرداخته ایم ، هدف ما در کانون علاوه بر ارتقا توانمندی ،شناسایی سرمایه گذاران و معرفی اعضا توانمند به آنان جهت ارتقا روحیه مشارکتی در بانوان عزیز می باشد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر تعداد اعضا کانون 60 نفر است که نیمی از این تعداد دارای کارت عضویت اتاق و یا کارت بازرگانی است. رویکرد ما آشناسازی اعضا جدید برای ورود به اتاق بازرگانی است، از اهداف دیگر کانون شناسایی و معرفی بانوان فعال استان و نیز ایجاد ساز و کاری مشورتی در میان بانوان استان است .

سراج احمدی، اشاره ای به دستور کار این نشست کرده و توضیح داد: در این مجمع، انتخاب بازرسین کانون بر اساس اساسنامه پس از یکسال صورت گرفت و بر اساس رای اعضا کانون زنان بازرگان «فاطمه عادلی» به مدت یک سال بازرس کانون زنان بازرگان (شعبه خراسان رضوی) شد ، همچنین «ملیحه تقی هروی» نیز به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شد.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم بانوان بتوانند با توجه به توانمندیهای و ظرفیت های خود بیشتر در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی استان به فعالیت بپردازند.

خراسان رضوی زنان صنایع دستی مجمع عمومی عادی سالانه برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر