کد خبر: 824541 A

رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد:

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه خستگی خودروی مقابل عامل جان باختن رئیس عقیدتی ناجا و راننده وی شد، گفت: رانندگان از تردد هنگام خستگی و خواب‌آلودگی به‌طور جد پرهیز کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از رادیو اربعین، سردار کمال هادیان فر ضمن بیان اینکه خستگی و خواب‌آلودگی تهدیدی برای راننده، سرنشین و دیگر خودروها است، ابراز داشت: روز گذشته رضا فهیم‌راد رئیس عقیدتی -سیاسی پلیس راهور و راننده وی به‌صورت قانونمند در حال حرکت به نواحی مرزی بودند اما متأسفانه خودروی عبوری روبرو هیچیک از موارد را رعایت نکرده و خستگی و خواب‌آلودگی بر آن چیره و عامل تصادف و جان باختن دو نفر در این حادثه شد.

وی ضمن بیان اینکه نیروهای پلیس راهور ناجا در ۲۱۷ هزار کیلومتر از راه‌های کشور و یک هزار و ۴۷ شهر کشور عاشقانه به زائران حسینی خدمات ارائه می‌دهند، افزود: مدیریت ترافیک، تأمین ایمنی و ترددها در طول جاده‌ها و تسهیل در تردد سه محور اصلی وظایف این افراد را شامل می‌شود.

رئیس پلیس راهور ناجا ضمن بیان اینکه ۶.۵ میلیون تردد در چهار مرز کشور اتفاق افتاده است، ابراز داشت: ۶۵ درصد زائران امسال از خودروی شخصی خود استفاده کردند و به طبع در زمان برگشت بسیار خسته هستند لذا باید استراحت و خواب کافی داشته باشند و به‌گونه‌ای عمل کند که تهدید برای خود و دیگران محسوب نشوند.

پلیس راهور ترافیک تصادف جاده خستگی و خواب آلودگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر