کد خبر: 824523 A

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین از آمادگی ۴۵ پایگاه امداد و نجات بین شهری، ثابت و کوهستان این استان در ایام اربعین برای خدمت رسانی به زائران حسینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حکمت الله هاشمی امروز شنبه با اعلام این خبر افزود: جمعیت هلال احمر به مانند تمام روزهای سال آماده خدمت به مردم است اما در تعطیلات اربعین و بازگشت زائران از روز جمعه ۲۶ مهر تا ۲۸ با تمام نیروها در حالت آماده باش است.

 وی اظهار داشت که به همین منظور تمامی پایگاه‌های ثابت و موقت با بیش از ۲۴۰ نیروی عملیاتی امداد و نجات و ۱۳ دستگاه ست نجات و ۲۹ دستگاه آمبولانس و یک عدد بالگرد آماده ارائه خدمات به زائران هستند.

هاشمی تصریح کرد : نیروهای جمعیت هلال احمر علاوه بر پوشش امدادی، در جاده آوج – همدان به عنوان محور مواصلاتی غرب کشور، ایستگاه صلواتی برپا کرده و به زائران کربلا خدمات دهی می‌کنند.

هاشمی افزود: تمامی پایگاه‌های امداد و نجات سطح استان قزوین در آمادگی کامل قرار داشته و به صورت ۲۴ ساعته به هموطنان خدمات رسانی خواهند کرد.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان قزوین یادآور شد: انتظار می‌رود هموطنان با رعایت توصیه‌های ایمنی سفر امنی داشته باشند و در صورت نیاز به خدمات امداد و نجات با شماره ۱۱۲ تماس برقرار کنند.

 

استان قزوین امداد و نجات جمعیت هلال احمر پایگاه امداد و نجات خدمات رسانی خدمت رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر