کد خبر: 824297 A

200 دستگاه اتوبوس پایانه‌های مسافربری قزوین برای انتقال و جابجایی زائران اربعین حسینی عازم مرز مهران شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قزوین روز جمعه با اعلام این خبر گفت: به دلیل موج بازگشت زائران اربعین حسینی از اماکن مقدس کشور عراق، به خصوص کربلای معلی و برای رفاه حال آنان تمامی ظرفیت ناوگان اتوبوسی قزوین را شب گذشته به صورت ۱۰۰ درصدی به شهر مرزی مهران اعزام کردیم.

جواد حق‌لطفی با اشاره به اعزام دیشب پنجشنبه ۳۰ راهدار استان برای برقراری نظم ترافیکی به پایانه برکت شهر ایلام، خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم با انجمن‌های سواری کرایه و مینی‌بوس‌های قزوین جهت استفاده از ظرفیت آنان در مواقع ضروری برای بازگشت زائران اربعین حسینی نیز صورت گرفته تا در مواقع لازم بلافاصله به مناطق مورد نظر اعزام شوند.

وی اضافه کرد: از چهارشنبه گذشته  ضمن لغو مرخصی کارکنان راهداری قزوین، تمام نیروهای این اداره کل به حالت آماده‌باش ۱۰۰ درصدی با تاکید بر حضور حداکثری در راه‌های ارتباطی استان جهت بازگشت زائران، درآمده‌اند.

این مسئول راهداری تاکید کرد: در جلسه ویژه شورای ترافیک استان نیز هماهنگی‌های لازم برای استفاده از ظرفیت ناوگان اتوبوسی سایر دستگاه‌ها از جمله ارتش، سپاه، سازمان اتوبوسرانی و دانشگاه‌ها به عمل آمده تا در صورت نیاز به مناطق مورد درخواست اعزام شوند.

 

اتوبوس استفاده از ظرفیت ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر