کد خبر: 824208 A

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین:

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: سلایق و منافع سیاسی را نباید وارد فعالیت های شهرداری کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، مصطفی صالحی ضمن بازدید از شهر خرمدشت در جلسه با حضور شهردار، اعضای شوراهای اسلامی و مسئولان واحدهای شهرداری این شهر اظهار کرد: مدیران شهری باید از کلیشه‌ای بودن خارج شوند و با مهندسی مجدد فرآیندها، با خلاقیت و نوآوری در مسیر توسعه شهرها حرکت کنند.

وی افزود: اراده و انگیزه کافی در حوزه مدیریت شهری برای حل مشکلات شهروندان وجود دارد و باید با توجه به شرایط خاص کشور تمام پرسنل شهرداری‌ها و همچنین اعضای شوراهای اسلامی همراهی لازم را در این زمینه داشته باشند.

 مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین ادامه داد: فعالیت‌های شهرداری‌ها باید بر اساس نیازهای اولویت بندی شده شهروندان باشد و نباید سلایق  و منافع سیاسی و شخصی  را در این امور وارد کرد.

صالحی اضافه کرد: همدلی و همراهی  اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری خرمدشت می تواند  بسیاری از مشکلات موجود را از پیش رو بردارد که این امر به وضوح در شهر خرمدشت دیده می شود.

 وی ادامه داد: بزرگترین سرمایه مجموعه مدیریت شهری اعتماد  شهروندان است که  باید با صیانت از آن در راستای افزایش این اعتماد گام برداشت.

در اجرای پروژه ها باید به کیفیت و عمر آنها توجه کرد

 این مسئول تصریح کرد: بسیاری از مشکلاتی که گریبانگیر حوزه شهری شده است منشاء قانونی دارد و قوانین قدیمی باعث برخی معضلات موجوداست که برای حل مشکلات نیاز به بازنگری جامع قوانین دارد.

صالحی با تاکید بر اجرای پروژه های باکیفیت در شهرها افزود: در اجرای پروژه های شهری ضمن  اولویت بندی نیاز شهروندان باید به بالا بردن کیفیت و عمر پروژهای عمرانی توجه کنیم که این امر در بلند مدت باعث افزایش رضایت شهروندان و توسعه همه جانبه می شود.

وی اذعان کرد: خدمات‌رسانی به مردم باید در سریع‌ترین  زمان ممکن با صحیح‌ترین و سالم‌ترین روش‌ها انجام پذیرد ودر این راستا لازم است شهرداریها و شوراها تلاش مستمر برای بهبود شرایط پیش روبه برای بهترین خدمت رسانی به مردم صورت گیرد.

این مسئول درپایان ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهر خرمدشت، برای پیگیری و رفع مشکلات این شهر قول مساعد داد.

اعضای شورای اسلامی شهر خدمات رسانی به مردم خلاقیت شهرداری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر