کد خبر: 824049 A

حیدری در گفت و گو با ایلنا مطرح کرد:

رئیس کمیته امداد امام شهرستان آبیک گفت: مددجویان می‌توانند با مراجعه به سایت e.emdad.ir از ۲۶ خدمت بهره‌مند شوند.

دوستعلی حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آبیک می‌توانند از طریق مراجعه به سایت e.emdad.ir جهت دریافت ۲۶ نوع خدمت از خدمات این نهاد درخواست‌های‌شان را ثبت و پیگیری کنند.

وی افزود: ثبت درخواست‌ها به صورت الکترونیکی و  با هدف تسهیل و تسریع در ارائه خدمات و صرفه جویی در وقت و هزینه ایاب و ذهاب مددجویان تحت حمایت فراهم‌ شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان آبیک ادامه داد: مددجویان جهت ورود به این سامانه باید با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه خود اقدام کرده تا صفحه مربوط به مشخصات آنها باز شود و هر مددجو بعد از ورود به این سامانه و ورود به صفحه خود، می‌تواند درخواستش را ثبت و ارسال کند.

حیدری اضافه کرد: این خدمات بر اساس مشخصات و اطلاعات هر خانوار نشان داده شده و مددجویان می‌توانند بر اساس سطح نیاز و خدماتی که برای آن‌ها فعال ‌شده، درخواست نیاز کرده و بعد از ثبت، کد رهگیری خود را جهت پیگیری‌های بعدی دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری نتیجه درخواست‌ها از طریق همین سامانه امکان‌پذیر بوده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

این مسئول بیان کرد: بعد از ثبت و ارسال درخواست توسط مددجو،مددکار مربوطه روزانه درخواست‌های ثبت شده الکترونیکی را در سیستم خودش مشاهده و متناسب با آن اقدام می‌کند.

رئیس کمیته امداد امام شهرستان آبیک افزود:  این خدمات در ۲۶ سرفصل بوده که شامل تعمیرات و بازسازی جزئی مسکن،  خرید مسکن، اجاره مسکن، بهسازی، انشعاب، تسهیلات شهرداری، جهیزیه نوعروس و جهیزیه ازدواج مجدد بانوان است.

حیدری کمک هزینه پسران، پوشش خدمات بیمه و درمان، پوشش بیماری، کمک‌هزینه درمانی، صدور کارت درمانی، پوشش خدمات دانش آموزی و  پوشش خدمات دانشجویی و خدمات نخبگان را از دیگر خدمات الکترونیکی به مددجویان ذکر و اذعان کرد: مشاوره تحصیلی، مشاوره روانشناسی، مشاوره ازدواج، مشاوره امور خانواده، وام قرض الحسنه، وام دانشجویی ، خدمات نظام وظیفه، تسهیلات کمک هزینه امور رفاهی، تسهیلات مهاجرت به روستا و درخواست عمومی اشتغال از دیگر خدمات قابل ارائه به مددجویان است.

درمان کمیته امداد امام مسکن کمک هزینه اجاره مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر