کد خبر: 823986 A

از سوی استانداری قزوین اعلام شد؛

طی اطلاعیه ای از سوی استانداری قزوین اعلام شد که عباسعلی مدیح از گزینه های تصدی شهرداری قزوین نسبت خویشاوندی با هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین، در پی انتشار برخی شایعات بی اساس در فضای مجازی مبنی بر نسبت خویشاوندی یکی از گزینه‌های تصدی‌گری شهرداری قزوین با جمالی پور، استاندار قزوین به آگاهی عموم مردم شریف استان می رساند که مطابق تصویر شناسنامه ای که به رویت می‌رسد؛ عباسعلی مدیح متولد شهر یزد است و هیچ قوم و خویشی نیز در زادگاه استاندار قزوین در شهر بیرجند ندارد.

مدیح

گفتنی است عباسعلی مدیح به جهت سوابقی که در کارنامه خویش به عنوان شهردار تعدادی از شهرهای مهم و پرجمعیت کشور داشته، از سوی برخی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین به عنوان نامزد کسب کرسی شهرداری این شهر دعوت شده است.

به گزارش ایلنا، شنیده‌ها حکایت از رقابت تنگاتنگ بین سیاوش طاهرخانی، ‌‌ ‌غلامحسین شیری و عباسعلی مدیح از گزینه‌های تصدی شهرداری قزوین است که باید دید رأی اعتماد اعضای شورای شهر به کدام گزینه برای تصدی پست شهردار تعلق خواهد گرفت.

اعضای شورای اسلامی شهر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری فضای مجازی یزد شهردار قزوین استانداری قزوین جمالی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر