کد خبر: 823981 A

استاندار قزوین تاکید کرد:

استاندار قزوین گفت: معاونت توسعه منابع و مدیریت استانداری باید با تلاش‌های خود کاری کند که بهره وری سرمایه های انسانی ارتقا یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور در مراسم معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین که ظهر چهارشنبه در استانداری برگزار شد، اظهارداشت: تخصص، تعهد و کارایی ملاک انتخاب مدیران اجرایی است و در این راستا جنسیت افراد نباید مانع یا محدودیتی برای آنها ایجاد کند.

جمالی پور بیان کرد: رویکرد دولت استفاده از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی است و این فرصت می‌تواند در شکوفایی استعدادهای بانوان موثر باشد.

وی گفت: در سالهای اخیر ضمن اعتماد به بانوان نسبت به سپردن مسئولیت های بیشتر به این گروه اقدام شده و تعدادی از پستها در استانداری ودستگاه های اجرایی به بانوان سپرده شده است.

جمالی پور اضافه کرد: معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ها از معاونت امور اقتصادی منفک شده و با پیشنهاد وزیر کشور مدیریت این معاونت به بانوان سپرده شده که در قزوین هم بر همین منوال عمل کردیم.

وی یادآورشد: برای انتخاب فردی برای این پست مدیریتی گزینه های مختلفی از داخل و خارج از  استانداری معرفی شدند اما به دلیل تخصصی بودن این معاونت و ضرورت آشنایی با بودجه و سرمایه انسانی به گزینه نهایی رسیدیم و یکی از بانوان که بیش از ۲۴ سال در امور مالی و اداری و بودجه سابقه داشت برای سپردن این مسئولیت انتخاب شد.

جمالی پور بیان کرد: یکی از درخواست های ما از مدیر جدید تلاش برای ارتقای بهره وری سرمایه‌های انسانی و توجه به رفاه آنهاست که امیدواریم در این بخش اقدام لازم صورت گیرد.

در پایان رقیه نانگیر به عنوان نخستین سرپرست معاونت توسعه منابع و مدیریت استانداری قزوین معرفی شد.

استفاده از ظرفیت بودجه بهره وری سرمایه معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر