کد خبر: 823654 A

فرمانده دریابانی استان هرمزگان خبر داد:

فرمانده دریابانی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تیزبینی مرزبانان شهرستان میناب محل اختفای یک دستگاه خودروی خارجی قاچاق در لابه لای جنگل‌های دریایی حرا شناسایی و توقیف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین دهکی‌گفت: مرزبانان شهرستان میناب صبح روز گذشته با انجام اقدامات اطلاعاتی و همکاری مرزنشینان منطقه با خبر شدند قاچاقچیان یک دستگاه خودروی خارجی قاچاق را بوسیله شناور وارد خوریات منطقه کرده و بدلیل گل و لای بودن زمین آن را در خوریات مخفی کرده اند.

وی افزود: براساس این خبر بلافاصله اکیپی از گشت ها خودرویی این پایگاه برای بررسی موضوع و برخورد با متخلفان به موقعیت شناسایی شده اعزام و اقدام به بازرسی منطقه کردند.

سرهنگ دهکی ادامه داد: مرزبانان پس از دقایقی گشت زنی در میان جنگل های دریایی حرا موفق شدند محل اختفای خودروی مذکور را که به طرز ماهرانه این با گل و لای و شاخ و برگ درختان استتار شده بود، شناسایی کنند.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان در خاتمه گفت: با هوشیاری و تیزبینی مرزبانان در بازرسی از محل یک دستگاه خودروی خارجی شاسی بلند نیسان پاترول را به ارزش 3 میلیارد و 500 میلیون ریال شناسایی و توقیف شد.

جنگل زمین قاچاق نیسان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر