کد خبر: 822883 A

فرمانده انتظامی استان از کشف یک هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر طی هفته گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان در جمع خبرنگاران گفت: در راستای اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر،طی یک هفته گذشته یک تن انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین و شیشه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود :در این مدت 29 قاچاقچی، 298 نگهدارنده، 91 توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و 487 معتاد جمع آوری و تحویل کمپ‌های مجاز ترک اعتیاد شدند.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد: در سال جاری با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مقدار 10 هزارو 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد که بیش از 7 هزار کیلوگرم در داخل استان و بقیه طی عملیات مشترک با سایر استان‌های دیگر کشف شده است.

وی یکی از اولویت‌های مهم پلیس استان البرز در سال جاری را مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر برشمرد و گفت: خانواده‌ها به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر باید مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان البرز به اجرای طرح‌های پاکسازی در مناطق آلوده استان البرز اشاره کرد و افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده در مناطق مختلف در حال اجرا است که به صورت مستمر با برنامه‌ریزی‌های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا می‌شود.

کشف مواد مخدر سردار محمدیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر