کد خبر: 822832 A

مدیرعامل بیمارستان رضوی مطرح کرد:

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: تعداد زائرانی که به بیمارستان سیار رضوی واقع در مسیر نجف به کربلا مراجعه می‌کنند به اوج خود رسیده به طوری که خدمت رسانی به این حجم زائر فراتر از توان این مجموعه شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا سعیدی در تشریح این خبر گفت: ۱۳۰ نیروی فعال شامل ۳۰ پزشک، ۴۰ پرستار و پرسنل دارویی و درمانی و پشتیبانی در بیمارستان سیار رضوی در مسیر نجف به کربلا حضور دارند.

وی ادامه داد: یک محوطه ۱۲ اتاقه در اختیار بیمارستان سیار رضوی در مسیر نجف به کربلا قرار گرفته است که متخصصان ارتوپدی، قلب، اورژانس، دندانپزشکی، کودکان و داخلی به نوبت در این اتاق ها حضور یافته و مراجعان را معاینه می کنند.

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: بیشتر مراجعان به بیمارستان سیار رضوی، زائران ایرانی اربعین حسینی هستند و نیروهای این بیمارستان به صورت ۲۴ ساعته مشغول خدمات رسانی به هزاران زائر در طول روز هستند به طوری که در هر نوبت کاری هفت پزشک، ماما و پرستار به صورت همزمان فعالیت می کنند.

سعیدی افزود: تاکنون چند بیمار بدحال شامل یک فرد مشکوک به سکته قلبی، یک فرد دچار شکستگی استخوان بازو و کودکی بدحال توسط آمبولانس به یکی از دو بیمارستانی که در ۱۵ و ۲۰ کیلومتری  محل استقرار بیمارستان سیار رضوی قرار دارند منتقل شده اند.

سعیدی اضافه کرد: بیمارستان سیار رضوی برای ارائه خدمات سلامت به همراه چهار اتوبوس آمبولانس و اتوبوس بیمارستانی با تجهیزات کامل درمانی، دندانپزشکی و اتاق عمل و نیز ۲ آمبولانس در مسیر پیاده‌روی زائران اربعین حسینی در مسیر نجف به کربلا حضور یافته است.

مدیرعامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی گفت: بیمارستان سیار رضوی ظرفیت پذیرش پزشک یا پرستار بیشتری را ندارد و تاکنون فقط برای تامین دارو و تجهیزات بیشتر از مشهد درخواست انتقال این اقلام را داده است.

بیمارستان پزشک خدمت رسانی کربلا نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر