کد خبر: 822337 A

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از آغاز ثبت‌نام جشنواره امتنان ویژه کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان، خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین فلاح نژاد از آغاز ثبت نام سی و یکمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید (کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه) استان از تاریخ 20 مهرماه الی 20 آبان 98 خبر داد.

سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان در خصوص این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره امسال با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین به منظور اشاعه فرهنگ کار و تلاش ،‌رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران در جامعه کار و تولید درسه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دوسطح ملی و استانی برگزار می شود.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام در این جشنواره گفت: کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های نمونه استان البرز می توانند از تاریخ بیستم مهرماه تا بیستم ابان ماه سالجاری(1398) با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

فلاح نژاد اضافه کرد: تمام کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام کارگران و گروه کار نمونه  خود در سامانه امتنان اقدام کنند.

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به  شاخص‌های معرفی و ارزیابی کارگر، گروه و واحدهای نمونه، ادامه داد: ارائه شیوه‌های نوین در کار، اختراع، ابتکار(ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید) و یا راه‌اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فن‌آوری، خدمات تولید محصول در جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان تولید و صرفه‌جویی ارزی و ریالی، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی، افزایش رفاه یا رضایت مشتری و کاهش هزینه های مشتری پس از ارائه خدمات، افزایش میزان تولید در زمان مشخص و صرفه‌جویی در نهادهای تولید نسبت به ساله های گذشته از معیارهای انتخاب نمونه ها در سی ویکمین ‌امین جشنواره امتنان است .

وی در ادامه با بیان اینکه منتخبان استانی پس از داوری و مشخص شدن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رقابت در سطح ملی معرفی می شوند، خاطرنشان کرد: لازم است واجدین شرایط به همه سوالات مندرج در پرسشنامه های سایت با نهایت دقت پاسخ داده و مستندات مورد نظر را در سامانه پیوست کنند.

 

 

استان البرز حسین فلاح نژاد جشنواره امتنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر