کد خبر: 821973 A

رنجبران به ایلنا خبر داد:

مدیر عامل شرکت خدمات شایا گستر شهر آذین و پیمانکار فعلی خدمات شهرداری گناباد گفت:باغ پرندگان و باغ وحش در شهرستان گناباد راه اندازی میشود.

مهدی رنجبران در گفتگو با خبرنگار ایلنا در گناباد گفت :معلولیت محدودیت نیست ، با همت و تلاش معلولین هم‌ می توانند توانمند باشند.

این معلول جسمی حرکتی و از توانیابان اداره بهزیستی گناباد ، ادامه داد :در حال حاضر 60 نیرو در شرکت خدماتی شایا گستر مشغول کار هستند که جهت بهتر شدن کیفیت خدمت رسانی، استفاده مناسب از زمان ، و کاهش دغدغه نیروها در پاکیزگی هر چه بهتر فضاهای عمومی شهرستان ، تمامی ماشینهای جمع آوری زباله در سطح شهر  مکانیزه می شود.

رنجبران تصریح کرد : در جهت پیشرفت شهرستان و با همکاری شهردار گناباد در واگذاری زمینی در محل پارک جنگلی سه راهی بجستان ، شرکت شایا گستر با هزینه و انجام تمام برنامه ها درصدد راه اندازی باغ پرندگان و باغ وحش بوده و ضمن ایجاد اشتغالزایی پایدار برای چندین نیرو ،یک طرح خلاق و برگرفته از باغ وحش اصفهان را در برنامه کاری آتی خود دارد ‌.

پیمانکار خدمات شهرداری گناباد گفت :قرارداد واگذاری زمین 15 ساله است و پس از تکمیل طرح  60 درصد و 40درصد مشارکت در سود شهرداری می باشد‌.

رنجبران در پایان گفت: راه اندازی باغ پرندگان از نظر هزینه مشکلی ندارد و امیدواریم طرح آبرومندی با هدف خدمت رسانی و رفاه حال همشهریان عزیز بتوانیم اجرایی کنیم.

اصفهان باغ وحش پرندگان زباله شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر