کد خبر: 821941 A

در بازدید نمایندگان زن مجلس از پردیس عنوان شد؛

در بازدید نمایندگان زن مجلس از شهرستان پردیس و روستاهای آن از لزوم توجه بیشتر به وضعیت ورزشی و آموزشی بانوان روستایی این شهرستان تاکید شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فاطمه ذوالقدر و فریده اولاد قباد نمایندگان استان تهران و عضو فراکسیون زنان مجلس امروز با حضور در شهرستان پردیس از وضعیت اشتغال، سلامت و امکانات ورزشی بانوان این شهرستان بازدید داشتند.

فاطمه ذوالقدر شرایط کنونی امکانات روستاهای شهرستان را مناسب ندانست و طی جلسه ای با عبدالعظیم رضایی فرماندار این شهرستان خواستار توجه و رسیدگی بیشتر به وضعیت  آنها شد.

وی در ادامه این بازدید اظهارداشت: برخی از روستاها حتی فاقد ورزشگاه و امکانات ورزشی هستند و در گفت وگو با روستاییان مطلع شدیم آنها از کمبود فضای آموزشی و مشکلات آب شرب روستایی  نیز رنج میبرند.

در ادامه این بازدیدها دو نماینده عضو کمیسیون فرهنگی و آموزش و تحقیقات مجلس نشستی با رئیس و معاون اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس داشتند و در این جلسه به بررسی مشکلات معلمان، آخرین طرح های آموزشی اجرا شده در شهرستان و حق مسکن فرهنگیان پرداخته شد.

فریده اولاد قباد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نشست با مدیران اداره آموزش و پرورش شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: بومی گزینی معلمان از مهمترین برنامه هایی است که در  شهرستان پردیس باید اجرایی شود.

همچنین در این جلسه قرار شد نمایندگان فراکسیون امید مجلس بطور جدی پیگیر حق مسکن فرهنگیان شهرستان پردیس از طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی شوند.

اولاد قباد  در ادامه این نشست بر نیاز بر نوسازی مدارس و تجهیز مدارس تازه افتتاح شده توسط شرکت عمران پردیس در فازهای جدید مسکن مهر شد.

در پایان این نشست بر اجرایی شدن طرح نماد و تاکید دو نماینده زن مجلس بر احرای صحیح این طرح در مدارس شدند.

گفتنی است طرح نماد برای اولین بار امسال در سه مدرسه شهرستان پردیس اجرا شد و مراقبین سلامت جهت پیشگیری و درمان رفتارهای پرخطر در میان دانش آموزان آموزش ها و اقدامات لازم را انجام میدهند؛ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اجرایی شدن این طرح را در همه مدارس الزامی دانست.

سلامت مدرسه مشکلات وزیر راه و شهرسازی عضو کمیسیون فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر