کد خبر: 821929 A

استاندار قزوین در گفت‌گو با ایلنا مطرح کرد:

استاندار قزوین گفت: ضعف مالی و خلأ کمبود اعتبارات دولتی را می‌توان با جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی رفع و جبران کرد.

هدایت‌الله جمالی‌پور در حاشیه سفر به شهرستان آوج استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: برگزاری جلسات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قزوین در شهرستان‌های استان در دستور کار قرار گرفته تا با رصد مسائل و مشکلات و همچنین برنامه‌ریزی، برای رفع چالش‌ها گام‌های مثبتی در مسیر حل مشکلات مردم برداریم.

وی افزود: جلسه شورای برنامه‌ریزی استان امروز در شهرستان آوج با هدف بررسی مسائل، چالش‌ها و فرصت‌های شهرستان در حوزه سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید برگزار شد.

استاندار قزوین ادامه داد: در این جلسه تصمیماتی بسیار خوبی برای توسعه شهرستان آوج أخذ شد و از چند پروژه سرمایه‌گذاری در حال اجرای بخش‌های مهم هم بازدید به عمل آمد.

غفلت از ظرفیت‌های گردشگری آوج در گذشته

جمالی‌پور با اشاره به ظرفیت‌های خوب گردشگری در شهرستان آوج و وجود آثار تاریخی و آبگرم‌ها اضافه کرد: در گذشته از ظرفیت‌های گردشگری این شهرستان غفلت شده که باید مورد توجه ویژه‌تری قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: درست است دولت با مشکلات جدی مالی مواجه است اما باید تلاش کنیم ضعف مالی و خلأ کمبود اعتبارات دولت را با ورود و جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی رفع و جبران کنیم.

این مسئول اذعان کرد: قطعا در جلسات شورای برنامه‌ریزی و توسعه، ستاد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید اقدامات شایسته‌ای را در راستای حمایت از بخش خصوصی به ویژه در حوزه گردشگری انجام و به این مهم تسهیل خواهیم بخشید.

استاندار قزوین افزود: فاضلاب بخش آبگرم شهرستان آوج با چالش‌های جدی مواجه است که تصمیماتی أخذ و دستوراتی صادر شد تا با برنامه‌ریزی مناسب و تدبیر مسئولان استانی و شهرستانی، بتوانیم مسئله را در یک زمان مناسب و مقتضی پیش از پایان دولت دوازدهم مدیریت کنیم و با وضعیت اعتبارات موجود، با برنامه‌ریزی مناسب این مهم را سامان دهیم.

 

بخش خصوصی دولت سرمایه گذاران گردشگری کمبود اعتبارات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر