کد خبر: 821866 A

سردار جاویدان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: از ساعت 7 صبح امروز (شنبه) تا ساعت 11 ظهر بیش از 20 هزار زائر از مرز خسروی عازم کربلای معلی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار "علی اکبر جاویدان" در ارتباط ویدئوکنفرانس با فرمانده ناجا، اظهار داشت: خروج زائران از مرز خسروی شامل افرادی می شود که روز گذشته را در مرز خسروی حضور داشته‌اند.

وی ادامه داد: هم اکنون زائرانی که در مرز خسروی حضور دارند از طریق 60 گیت تعبیه شده پس از طی مراحل کنترلی لازم از مرز عبور داده می شوند.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به ازدحام بیش از حد زائران در مرز خسروی گفت: تلاش می کنیم تا ساعت 16 زائرانی را روز گذشته در قصرشیرین و خسروی اسکان داده شده بودند را اعزام کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: با توجه به شرایط موجود، از اسلام آبادغرب به سمت خسروی محدودیت ترافیکی اعمال و از زائران خواسته شده فعلا به سمت این مرز حرکت نکنند.

وی همچنین با اشاره به برخی مشکلات زوار در زمینه حمل و نقل، گفت: روز گذشته با اعزام 300 دستگاه اتوبوس به مرز خسروی تا حد زیادی این مشکل مرتفع شد.

سردار جاویدان در پایان به آماده سازی 5 پارکینگ با ظرفیت 52 هزار دستگاه خودرو اشاره کرد و گفت: فعلا حدود 15 هزار دستگاه در اماکن تهیه شده پارک شده و هنوز ظرفیت کافی برای پارک خوردوی زائران وجود دارد.

اتوبوس حمل و نقل خودرو فرمانده انتظامی استان محدودیت ترافیکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر