کد خبر: 821229 A

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد:

استاندار خراسان رضوی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی قوانین مزاحم را از پیش روی سرمایه‌گذاران بردارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علیرضا رزم حسینی در همایش سرمایه گذاری گردشگری منطقه شرق کشور که در مشهد برگزار شد گفت: ظرفیت های فراوان گردشگری، فرهنگی و تاریخی خراسان رضوی که سرآمد آنها وجود مرقد منور امام رضا (ع) است موجب شده فرصت سرمایه گذاری در این بخش در بالاترین حد خود قرار داشته باشد.

وی اضافه کرد: در کنار مرقد مطهر امام رضا (ع) وجود آرامگاه فردوسی و سایر شعرای نامدار در استان خراسان رضوی، ظرفیت های طبیعی و نیز درمانی این استان  جاذبه های فراوانی را برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم کرده است و همین امر موجب ورود سالانه ۴۰ میلیون مسافر و زائر به استان شده است.

استاندارخراسان رضوی گفت: با توجه به شناسایی بیش از ۱۳۰ فرصت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان امید است قوانین مزاحم اداری از پیش پای سرمایه گذاران برداشته شود تا شاهد رشد و اوج گردشگری در این استان باشیم.

رزم حسینی تاکید کرد: همه ارکان حکومت امروز آماده حمایت از سرمایه گذاران در خراسان رضوی هستند و برای نخستین بار در تاریخ ایران، روسای دستگاه قضایی این استان نیز به عنوان تضمین سرمایه گذاری حاضر به امضای قراردادها شده اند و این امر از تضمین سود و امنیت بالای سرمایه سرمایه گذاران در خراسان رضوی حکایت دارد.

ایران خراسان رضوی سرمایه گذاران مشهد نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر